gemi wita i pozdrawia :)

gemi

New member
Dzień dobry,

Jestem Daniel (rocznik 82) i mam nadzieję znaleźć tu wiele przydatnych informacji :D
Obecnie śledzę jedynie różne tematy w celu wyklarowania mojej wiedzy odnośnie najnowszych telewizorów.
Generalnie pojęcie jako takie mam na temat różnych technologii i zazwyczaj staram się iść z duchem czasu, ale rozsądnie ;)
Sam mogę służyć radą/pomocą w kwestiach gier, komputerów, konsol do gier i różnego sprzętu związanego z komputerami i konsolami. Obecnie posiadam m.in. PS3, a zaczynałem w 97 od PSX :) Ehh te czasy...

Cóż dodać jeszcze? Na razie starczy, a jak będzie potrzeba to na pewno napiszę coś więcej w stosownych wątkach.
 
Ostatnia edycja:

huale768

New member
Obecnie śledzę jedynie różne tematy w celu wyklarowania mojej wiedzy odnośnie najnowszych telewizorów. Generalnie pojęcie jako takie mam na temat różnych technologii i zazwyczaj staram się iść z duchem czasu, ale rozsądnie Sam mogę służyć radą/pomocą w kwestiach gier, komputerów, konsol do gier i różnego sprzętu związanego z komputerami i konsolami. Obecnie posiadam m.in. PS3, a zaczynałem w 97 od PSXEhh te czasy...swirek69 wita i pozdrawia duzo ciekawych rzeczy tu na forum macie pozdro.
 
Do góry