gdzie w Internecie zakupić plazmę Samsung?

mars869

New member
Witam!

Bardzo proszę o polecenie godnego zaufania sklepu internetowego. Zamierzam zakupić plazmę Samsung PS50A 656 lub PS 50A 551. Zdecydowanie chciałbym mieć możliwość sprawdzenia działania sprzętu po dostarczeniu przez kuriera do domu i płatności dopiero po sprawdzeniu. Sprzęt musi być także z dystrybucji Samsung Polska. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Mars
 

angelika11

New member
polecane sklepy

cenohit.pl wpisz model poszukaj sobie w okolicy sklepu z mozliwościa odbioru osobistego, najlepiej nie spółkę z.o.o. i masz oferty.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Kajt

sebonet napisał:
zobacz tutaj www*krystecki*pl Są elastycznie i co ważne nie kantują.

nie miał najlepszej opinii jeśli chodzi o dostarczanie sprzętu z defektami (głównie uszkodzone piksele) - to z opinii w necie. Na żywo to taki sobie sklepik w Oleśnicy...
 

mars869

New member
Dzięki wielkie za wszystkie rady, ale szczerze mówiąc dalej jestem w kropce.... A może ktoś mógłby się podzielić swoimi pozytywnymi doświadczeniami z podobnego zakupu ze wskazaniem na konkretny sklep?

Mars
 

angelika11

New member
Obiór

Chyba żaden kurier nie będzie czekal aż sobie posprawdzasz wszystko, idź do mediamarkt albo euro i tam pooglądaj sobie . Mozna ok 12 godzin tam patrzeć na co sie chce i nie trzeba kupować.
 

RheeTCT

New member
Zdarzają się i takie firmy kurierskie i sklepy z własnym dowozem do klienta,które pozwalają na sprawdzenie przed zapłatą,czy pokwitowaniem odbioru.Zawsze trzeba pytać o taką mozliwość,a nawet się jej domagać.Może w ten sposób stanie się to standardem.Zwłaszcza jak się kupuje towar sporej wartości.
 

owca

New member
Witam.
Ja nabyłem TV Panasonic 32LX70P(nie pamiętam dokładnie kodu modelu) Agito.pl. Żadnych problemów przy zakupie, zrealizowane w bardzo przyzwoitym czasie, TV ma wszystkie piksele, żadnych usterek, przesyłka kurier UPS dowiózł w całości, a co najważniejsze prawie za darmo tylko 10 zł :D
Pozdro
 

analityk200

New member
sklepy polskie

www.topmarket.pl
www.maximedia.pl
www.mfe.pl
www.aspio.pl
www.agdrtv.com.pl
www.max24.pl
www.kajtagd.pl
stare polskie firmy jak na działalnośc internetową, może ich UPC nie wozi tak szybko i nie wnosi z taka predkoscią sprzętu i tanio jak UPC Agito ale zawsze to ten sam UPC :) A Agito ma specjlnie oddelegowaną flote UPC pewnie i kurierów którzy nie żadają wysokich pensji dlatego ich UPC jest tak konkurencyjny w stosunku do UPC topmarketu przykładowo. Rewelka ten Agito :)
 
Ostatnia edycja:

yanq33

New member
Pisałem do electro.pl i sprzedawca zapewniał mnie że kurier ma obowiązek zaczekać 10min aż rozpakuję sprzęt. Myślę że za dodatkowe dwie dychy poczekałby aż podłączę i sprawdzę obraz 8)
 

mars869

New member
Dziękuję Wam za niezwykle cenne rady. Plazma 50PS656 zakupiona. Wybrałem sklep "Maximedia" z uwagi na możliwość odbioru osobistego ze sprawdzeniem sprzętu przed dokonaniem płatności. Nie mają co prawda sygnału antenowgo, ale można sprawdzić przynajmniej, czy nie ma wad mechanicznych, załącza się, działa menu itp. Można skorzystać z firmowego transportu (z wniesieniem do pomieszczenia). Obsługa Panów ze sklepu bardzo sprawna i szybka. Telewizor na gwarancji Samsung Polska.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
 

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
analityk200 napisał:
stare polskie firmy jak na działalnośc internetową, może ich UPC nie wozi tak szybko i nie wnosi z taka predkoscią sprzętu i tanio jak UPC Agito ale zawsze to ten sam UPC :) A Agito ma specjlnie oddelegowaną flote UPC pewnie i kurierów którzy nie żadają wysokich pensji dlatego ich UPC jest tak konkurencyjny w stosunku do UPC topmarketu przykładowo. Rewelka ten Agito :)

z tym UPC to pojechałeś :D:D:D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
mars869 napisał:
Wybrałem sklep "Maximedia" z uwagi na możliwość odbioru osobistego ze sprawdzeniem sprzętu przed dokonaniem płatności.
Ja też dzisiaj zamówiłem Panasonica 37LZD800 w tym sklepie. Jutro może do mnie zadzwonią w sprawie potwierdzenia zakupu. Jak do mnie telewizorek przyjedzie napiszę więcej co myślę o tym sklepie :)
 
Do góry