Gdzie się podziałem... ?

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ponieważ podważasz moją chęć pomocy i udzieliłeś zgodę na publikację naszej korespondencji:
Podanie tematu założonego przez konto ernet nie jest żadną weryfikacją, każda osoba może to zrobić w kilka sekund poprzez wejście na konto i wylistowanie aktywności. Prosiłbym o odpowiedź na moje pytania z wpisu powyżej. Rozumiem frustrację wynikającą z tego faktu ale utrata konta weryfikującego własność konta na hdtv oznacza automatyczną utratę tego konta.


Rozumiem, że wyrażasz zgodę na publikacje treści maila, skoro publicznie wypowiadasz się w takim tonie.


Cieszę się, iż chcesz wrócić na forum ale ja nie znam innej możliwości odzyskania konta bez adresu email jeśli masz jakiś pomysł to proszę o napisanie.
Jasne. Jest takie proste do zrozumienia powiedzenie; dla chcącego, nic trudnego. I uważam, że to jest ten przypadek.

oraz nie odpowiadasz na moje pytania, dla obserwatorów wątku korespondencja poniżej aby mogli ocenić sytuację.

Kod:
Uzupełniam wiadomości o moim "starym" koncie ( Kiki zna temat na bieżąco ) :

ernet
Bez reklam
Active member
Dołączył Listopad 3, 2007
Ostatnio widziany Wrzesień 7, 2023
Posty
1580
Reaction score
2
Punkty
38
Obserwuj użytkownika
Ignoruj
Wyślij wiadomość




------ Wiadomość oryginalna ------
Temat: Fwd: Re: Prośba...
Data: 2024-07-11 9:07
Nadawca: "Ernet" <****@*****>
Adresat: hdtv@hdtv.com.pl;

.. jeśli mogę odpowiedzieć na jakieś pytania w celu mojej "identyfikacji" aby
udowodnić, że konto i wpisy na forum , jako ernet, to proszę pytac
Pozdrawiam




------ Wiadomość oryginalna ------
Temat: Re: Prośba...
Data: 2024-07-10 16:25
Nadawca: "Ernet" <*****@*****m>
Adresat: "hdtv@hdtv.com.pl" <hdtv@hdtv.com.pl>;

Dlaczego tak trudno się z tobą współpracuje ( sic!). Co mam jeszcze podać do mojej identyfikacji ?! PESEL ? Jako Admin powinieneś " na tak zwany pstryk " przywrócić mi moje dotychczasowe konto wraz z moją historią ( wszystkie aktywności na forum ). Jeśli nie potrafisz tego zrobić, to napisz szczerze i poszukam innego sposobu. Znam kilku bardzo dobrych informatyków i może Ci pomogą.

Napisałeś:
"Przy koncie ernet widnieje inny adres email i należy jego użyć aby  skorzystać."
To może jest konto, które już fizycznie nie istnieje *****e@*****l (sprawdzałem ) z tego względu, że nie było długo używane.






Temat: Re: Prośba...
Data: 2024-07-08 18:39
Nadawca: hdtv@hdtv.com.pl
Adresat: "Ernet" <*****@******m>;

> Przy koncie ernet widnieje inny adres email i należy jego
użyć aby
> skorzystać.
>
> Pozdrawiam,
> Artur
>
>
>
>
> W dniu 2024-07-08 16:31, Ernet napisał(a):
> > To, jak mam to zrobić. MÓJ MAIL UŻYTY PODCZAS REJESTRACJI, TO
> > *******@*******m.  I dokładnie taki wpisałem aby odzyskać
zapomniane
> > hasło.
> > Proszę go użyć aby przywrócić mi moje konto  wraz z jego
pełną
> > historią.
> >
> > Pozdrawiam
> >
> > Temat: Re: Prośba...
> > Data: 2024-07-08 15:02
> > Nadawca: hdtv@hdtv.com.pl
> > Adresat: "Ernet" ;
> >
> >>> Witam serdecznie,
> >>>
> >>> Niestety aby przywrócić poprzednie konto należy skorzystać z
> >> maila,
> >>> którego użyto podczas rejestracji, w przeciwnym wypadku nie mamy
> >> jak
> >>
> >>> zweryfikować tożsamości.
> >>>
> >>> Pozdrawiam,
> >>> Artur
> >>>
> >>> W dniu 2024-07-07 21:08, Ernet napisał(a):
> >>>> ,,,,,mój mail zaczął działać, więc i hasło zmieniłem.
> >> Proszę
> >>>> Cię zmień mi nazwę użytkownika z obecnej "tenre" na moją
> >>>> poprzednią "Ernet". Ja tego nie potrafie...pozdrawiam bardzo,
> >> Jerzy
> >>>>
> >>>>
> >>
> >
https://hdtv.com.pl/conversations/kiki-moj-poprzedni-mail-to-ernet-poczta-fm.673088/#convMessage-696875
> >>>>
> >>>>
> >>
https://hdtv.com.pl/threads/gdzie-sie-podzialem.157711/#post-1714966
> >>>>
> >>>> Proszę też aby przywrócić wszystkie ustawienia z loginu
> >> "Ernet".
> >>>> Na forum jestem od klkunasu lat i nagle straciłem swoją
> >>>> "tożsamość". W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam
> >>>
>

Edycja: poprawiono czytelność załączonych maili.
 
Ostatnia edycja:

tenre

New member
Podejrzewam, że nasza korespondencja nudzi pozostałych czytających... więc , ostatnim rzutem na taśmę.. sprawdziłem raz jeszcze dokładnie .
Konto na tym portalu zakładałem podając maila ... @poczta.fm. i gdy kilka dni temu chciałem zresetować hasło otrzymałem komunikat, że takiego
maila... nie ma w bazie hdtv forum hahahahha. Powtarzam: na takiego maila zakładałem ( chyba w 2016 r ) konto. Tym samym moje inne konto, to które
nie jest aktywne i nie istnieje, nie jest kontem mailowym, na które zakładałem konto na tym forum !
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dziękuję za uwagę, zweryfikowałem podane informacje i nigdy email o podanym rozszerzeniu nie widniał w omawianym koncie.

Czyli to jednak nie Twoje konto ponieważ nie tylko nie masz dostępu do tego konta, ale nawet nie wiesz jaki email został użyty podczas jego rejestracji? Powoli się gubię do której wersji się ustosunkowywać...

Był mail i zarejestrowałeś na niego konto na forum następnie utraciłeś mail, czy może nie utraciłeś nigdy dostępu do maila tylko jakiś żartowniś z dziesiątek tysięcy kont na forum wybrał Twoje i podmienił w nim mail aby... no właśnie nie wiem dlaczego , ponieważ konto nie było używane, więc nie dla tego aby je przejąć. A jak z "bez odbioru"? Bez odbioru oznacza jednak z odbiorem?

Mam bardzo proste rozwiązanie zaistniałej sytuacji:

Skoro uważasz, iż procedura obowiązująca na forum o nieoddawaniu konta bez weryfikacji jest wadliwa, zapewne jak zgłosisz się do administracji poczty, którą utraciłeś i powiesz im, iż to Ty i to Twój adres email, to w mig je Tobie oddadzą i dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić reset hasła do poprawnego adresu email i bez problemu zalogujesz się na forum pod swoim nickiem.
 
Ostatnia edycja:

tenre

New member
No cóż,,, będę dalej się starał odzyskać swoje konto ! Tylko bardzo się zastanawiam, po co ktoś chciałby przejąć moje konto ? Aby nabić sobie ilość pstów ;_) ? Według informacji ponizej:

ernet

Bez reklam
Active member
Dołączył Listopad 3, 2007
Listopad 3, 2007
Posty 1580 Reaction score 2 Punkty 38
 
Do góry