gdzie mozna kupic Canona HV 20??

Ares_Rock

New member
Wie ktos moze gdzie mozna kupic Canona HV 20? Jestem z Lodzi i nigdzie w tym miescie nie moge znalezc tej kamery, dlatego szukam juz po calej Polsce. Jesli ktos wie gdzie na terenie calej Polski mozna kupic ta kamere ( cena ponizej 4100zl) to niech mi napisze. Warszawa by mi najbrdziej pasowala bo bym sie osobiscie przejechal po nia, ale zamowie ja z kazdego miasta :p
 

Nix

New member
To ja dołączam się do pytania- gdzie "od ręki" można kupić? Bo w e-cyfrowe na dziś nie ma - termin realny ok 7 dni roboczych...

pzdr! Nix
 

Ares_Rock

New member
dzwinilem do nich to w ogole nie gwarantowali ze ta kamera jeszcze bedzie. Na stronach w ofertach firm jest ta kamera ale jak czlowiek dzwoni i sie upewnia to nigdzie nie ma. Wydzwonilem do chyba 20 firm i nigdzie nie moge znalezc i nigdzie nie gwarantuja ze jeszcze bedzie :/. Potrzebna mi jest informacja ze ta kamerka jest na 100% w danym sklepie
 

Nix

New member
No jest ciężko... jest wprawdzie w MM w Poznaniu np. ale cena nieco za duża - dokładnie 4449zeta... gdzieś tam się dowiedziałem od sptrzedawcy że podobno teraz canon(ogólnie) tanieje... może i prawda, może w MM pójdzie w dół ? Mnie też by się przydała na "teraz" ale niegdzie nie widać...

pzdr! Nix
 

mobor

Banned
a widziales po ile maja HV10 w M1 ? 5999 :mrgreen:
Kupiłem swoją za połowę tej sumy (no prawie) - tez w sklepie i tez w Poznaniu (oczywiscie nową i z papierami)
 
Do góry