Gdzie mecze na zywo - Euro procz polsatu

nolimit

New member
WItam

w zwiazku z tym ze mam cyfre + i nie mam polsatu ani nie mam anteny zwyklej a chce ogladac mecze euro na zywo.

mam pytanie

gdzie sa mecze na zywo procz polsatu? Na jakich kanalach? ZDF cos slyszalem?

A jest cos w HD? Bo slyszalem ze na BBC HD jest ale ja nie wiem jak znalezc ten kanal. Ktos poradzi? Bo teraz mam satelity hot bird i astra zwykla a ten bbc ma byc na jakims Astra 2D -28,2E - nie wiem jak to znalezc i czy w ogole mozna?



btw: chcialem wziasc ten abonament na miesiac na euro z polsatu i dekoder ale niestety daja tylko zwykly dekoder (nie HD )... za HD trzeba zaplacic 300 zl i podpisac umowe na 12 miesiecy...
 

zember

New member
Mam dokładnie ten sam problem, ale rozwiązałem go w ten sposób: Wykorzystałem po abonamentowy sprzęt kolegi. W polsacie jest coś takiego że jezeli komuś skonczył sie abonament a wg. umowy po tym okresie dostaje sprzet na własność, można znając numer abonenta i haslo właczyć sygnal na zasadzie prepaidu. czyli zapłaciłem 57zł brutto i mam odpowiedni abonament z polsatem sport extra i polsatem sport HD włacznie na okres 1 m-ca bez umowy i dodatkowych kosztów. Kanały odbieram od momentu wpływu podanej kwoty na konto wskazane przez konsuntanta. Niestety problem jest w tym ze mam tv HD a tuner kolegi bez HD, ale zato wszytskie mecze moge obejzec. Na szczeście co do transmisji HD w cyfrze+ to wszystkie mecze w tej jakości będą retransmitowane na kanale EuroSport HD dodatkowo eurosport nabyl prawa do 9 transmisji mczów na żywo w tej jakości.
 
Ostatnia edycja:

siwy25

New member
nolimit - też mam c+ i naziemny Polsat, ale się niemartw mecze z tego co wyczytałem gdzieś na forum będzie można obejrzeć na ARD i ZDF, na RAI UNO też ale tu chyba będą kodowane choć tego nie jestem pewien.
 

zember

New member
Ramzes765 napisał:
@zember z tymi 9 meczami na zywo to prawda? skad masz takie info? fajnie by bylo...
Niestety masz rację czytałem jakis czas temu na jakims forum ale okazało sie nieprawdą, tyle tylko ze eurosport 2 codziennie pokaze skróty i relacje z konferencji. A na eurosporcie beda tylko retransmisje wszystkich 32 meczy. Przepraszam za wprowadzenie w błąd

Kod:
liveonsat.com/foot_uefa_euro08.php?start_dd=17&start_mm=04&start_yyyy=2008&end_dd=14&end_mm=08&end_yyyy=2008

Pod tym adresem można sprawdzic na czym transmitowane sa mecze ale z FTA HD to widze z e tylko BBC HD na Astra 28 E
 
Ostatnia edycja:
Do góry