Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz legalne to rozumiem że ktoś płaci jakiś ala abonament mój kumpel coś takiego ma, opłaca to w Euro o ile się nie mylę ... płaci to jest legalne - jest to tańsze jak film w sklepie i szybciej jak ja mam w C + czy na HBO.. Ja się na tym nie znam , nigdy się tym nie interesowałem..
Ja mam wiesz jakie podejście generalnie do tych spraw , częściowo jest to przez wychowanie a częściowo mój brat jest automatykiem - programista i pewnie tez z tego powodu mam takie a nie inne podejście.
Choć jedno wszyscy musimy sobie uświadomić że do czasu kiedy nie będziemy kupować filmów i płyt cd w sklepie u nas w RP będzie długo długo jeszcze drogo... i tego nic nie zmieni nawet jak wejdzie 8 K to filmy na BR będą jeszcze drogie w stosunku do tego jak np. jest w USA czy w UK...


Raccoon mi chodziło o dzień premiery patrząc RP a np. USA..


Kiedyś oglądałem program i byli tam rożni goście z branży filmowej i oni powiedzieli tak, to że w USA są tanie filmy to nie zrobiło się tak od razu to też wymagało czasu i oczywiście kwestia że ich bardziej było stać na kupno filmu i dzięki temu potem każdy wolał opuścić cenę za film bo wiedzieli że dzięki temu więcej ludzi kupi, a tym samym Sprzedający mieli większy zysk..
To samo z samochodami jest - my wolimy kupić 5-7 letni używany samochód z Niemiec jak nowa np. skodę i cala machina się nakręca że u nas samochody patrząc ile średnio Polak zarabia są drogie i nie będą tańsze do czasu kiedy nie ruszymy po nowe samochody , ewentualnie używane ale z salonów... A tak sprzedaż jest marna i ceny są takie a nie inne...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiesz legalne to rozumiem że ktoś płaci jakiś ala abonament mój kumpel coś takiego ma, opłaca to w Euro o ile się nie mylę ... płaci to jest legalne - jest to tańsze jak film w sklepie i szybciej jak ja mam w C + czy na HBO.. Ja się na tym nie znam , nigdy się tym nie interesowałem..
Ja mam wiesz jakie podejście generalnie do tych spraw , częściowo jest to przez wychowanie a częściowo mój brat jest automatykiem - programista i pewnie tez z tego powodu mam takie a nie inne podejście.
Choć jedno wszyscy musimy sobie uświadomić że do czasu kiedy nie będziemy kupować filmów i płyt cd w sklepie u nas w RP będzie długo długo jeszcze drogo... i tego nic nie zmieni nawet jak wejdzie 8 K to filmy na BR będą jeszcze drogie w stosunku do tego jak np. jest w USA czy w UK...

Mi bardziej chodzi o takie serwisy jak iTunes czy Google Play... ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
AAAA to co innego ale tam tak jak napisałeś z jakością nie jest za wesoło z tego co słyszałem i sam napisałeś o tym... A ci którzy naprawdę lubią obejrzeć film to jakość sobie cenią, choć znam takich co i na laptopie oglądają czy też słuchają muzyki i są zadowoleni..:)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ci którzy naprawdę lubią obejrzeć film to jakość sobie cenią, choć znam takich co i na laptopie oglądają czy też słuchają muzyki i są zadowoleni..:)

To prawda.Tylko że są takie filmy że sam się zastanawiasz czy kupić na BR,czy obejrzeć na C+ czy HBO...Tutaj jakość jest również gorsza,ale za to film jest wcześniej niż w telewizji.Niestety trzeba za niego także zapłacić...;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się ja czasem czekam az będzie na HBO czy C+ ewentualnie od kogoś np. dostanę film do obejrzenia.. w C+ też coś można wypożyczać bodajże coś około 10 zl to kosztuje ale filmy niby są nowsze ale nie ma tak że super nowości...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci że nigdy aż tak się nie przypatrywałem ale to może być powiedzmy 2 -3 miesiące na maxa ... oczywiście jak kiedyś patrzyłem to były i deko tańsze ale starsze..
 

eedviking

Banned
Pierdół na temat legalności, nowych samochodów itp. Nie będę kupował filmów, bo mi kolekcje nie potrzebne, nie będę kupował nowego auta, bo nie widzę sensu , jestem zły, beeee i już! Idę do kibla...
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
No widzisz, to fieeeesz jak to jest. :mrgreen::D:D;)


This forum requires that you wait 120 seconds between posts. Please try again in 73 seconds.

I Love this game...:bober::lol:
 

eedviking

Banned
:lol::lol::lol::D;-)
1-The-Sixth-Sense.gif


Jak kogoś interesuje ... http://www.zavvi.com/blu-ray/whiplash-zavvi-exclusive-limited-edition-steelbook/11082224.html
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Wiadomoooooooooo... stooolyyyyyycaaaaaaaaaaaaa. :mrgreen::D;)

This forum requires that you wait 120 seconds between posts. Please try again in 35 seconds.

That's the way I like it ! :mrgreen:
 
Do góry