Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na allegro zdzierają, jak sprzedajesz kilka droższych sprzetów, to kubeł zimnej wody dostajesz przy podsumowaniu płatności.
Dlatego też, wiele nowych towarów ma już doliczone koszty i lepiej uderzać bezpośrednio na strone sprzedawcy. Zawsze jest ciut taniej.

wiele osób tak robi...:)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ja 3 czy 4 tyg temu kupiłem w empiku online za 78 zł chyba był... ale... wymieniłem ponad 6k pkt payback i zapłacilem tylko 20 pare zł za film ;)
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ja dostałem maila ze za jakiś okres się kasuja wiec zapodalem na BP walizeczke Boscha wiertelek i bitów dla mnie jak znalazł.Pozdro
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja też dostałem maila i to tydzień przed i dwa dni przed czy jakoś tak i dlatego 27 lutego zamówiłem interstellar bo 28 przepadło by mi ponad 4k pkt.
Armani sprawdź.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie bardzo mam jak sprawdzić, bo podałem chyba lewego maila, a na z tych co korzystam nic nie dostałem.
Kiedyś brałem coś, ale to był druk na stacji i tyle. Nagroda doszła po tygodniu i tyle w temacie.
Dziwne, że na stacji nic nie mówili, 4k to kupe tankowania. Jutro zapytam.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
nie że każdemu 4k, tylko zabierali punkty zebrane jakiś czas temu..

o znalazłem maila, taki komunikat :

to już ostatni moment, żeby wymienić
stare punkty na nagrody! Wszystkie punkty
zebrane do końca 2011 r. stracą
ważność 28.02.2015 r.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Była podobna akcja jakiś rok temu, ale moich pkt. nie dotyczyła. To teraz tym bardziej nie ma czego się obawiać, no nic, zbieram dalej na Robota Planetarnego ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio parsknąłem ze śmiechu na stacji Orlen. Tankuje i widzę plakat z promocją: "kup 30 l paliwa, plus płyn do spryskiwaczy, otrzymasz kawę".
Ze akurat mi się chciało, płyn co prawda miałem, ale myślę Flota - co mi tam, mogę mieć jeszcze jeden. Pytam panią przy kasie, a ona mi na to, że owszem, to jest promocja, że tą kawę mogę mieć gratis, ale ściągną mi 800 pkt :D
Myślałem, że padnę.
Identycznie jak kiedyś na studiach wynajmowałem chatę z kolegą. Oczywiście każdy z nas miał zapas piwka z lodówce. Pewnego wieczora krzyczy z kuchni, ze postawi mi piwko i przynosi do stolika..... moje.
Widać, niektórzy różnie rozumieją takie pojęcia :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio parsknąłem ze śmiechu na stacji Orlen. Tankuje i widzę plakat z promocją: "kup 30 l paliwa, plus płyn do spryskiwaczy, otrzymasz kawę".
Ze akurat mi się chciało, płyn co prawda miałem, ale myślę Flota - co mi tam, mogę mieć jeszcze jeden. Pytam panią przy kasie, a ona mi na to, że owszem, to jest promocja, że tą kawę mogę mieć gratis, ale ściągną mi 800 pkt :D
Myślałem, że padnę.
Identycznie jak kiedyś na studiach wynajmowałem chatę z kolegą. Oczywiście każdy z nas miał zapas piwka z lodówce. Pewnego wieczora krzyczy z kuchni, ze postawi mi piwko i przynosi do stolika..... moje.
Widać, niektórzy różnie rozumieją takie pojęcia :D

Dobre podoba mi się :) promocja miesiąca
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio mam wrażenie, że co raz więcej takich promocji.
A tak w ogóle, to przecież każdy ekonomista powie, że nie ma czegoś takiego jak promocja. Hasło zostało wymyślone na potrzeby marketingu. Trzeba jednak pamiętać, ze nie ma nic za darmo ;)
 
Do góry