Gdzie kupić Plazmę

Hubertus2

New member
Witam
Od tygodnia planuję zakup Plazmy 42 lub 50 cali, w wersji ekonomicznej do 2500
Pytanie brzmi następująco, gdzie najbezpieczniej i najtaniej można nabyć takowy sprzęt, ewentualnie jeśli ktoś z użytkowników zajmuje się sprzedażą, proszę o kontakt
Pozdrawiam
 

Lendziu

New member
Jeszcze jakbyś podał miejscowość lub powiat to byłaby to jakaś wskazówka..
Zawsze można znaleźć np. internetowy sklep w pobliżu miejsca zamieszkania..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych .
podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
Jak duży jest pokój ?
jaki masz obecnie telewizor?
jakie programy najczęściej oglądasz?
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
preferowana wielkość telewizora?
preferowana marka ?
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
jakimi złączami ?
jaki masz sygnał ?
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ?
jaka klasa cenowa ?

wejdź na priw - dostaniesz ofertę.
 

Hubertus2

New member
podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu - 3-3,5m
jak słońce świeci w pokoju - okna na północny-wschód do tego piekna brzoza tak więc nawet dziś rano było w pokoju ok
Jak duży jest pokój 5x7
jaki masz obecnie telewizor obecnie stare crt 29"
jakie programy najczęściej oglądasz - film sport
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - rano tylko wiadomości, z pracy wracam o 19
preferowana wielkość telewizora - 42-50"
preferowana marka - nie mam
czego nie lubisz w telewizorach - nie jestem zwolennikiem niepotrzebnych "wodotrysków", tv ma grać, nie mam zamiaru liczyć pixeli
jakie urządzenia będą podłączone kino domowe,
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń 70/30
jakimi złączami, co do kina to hdmi co do tv to póki co mam kablówkę SD, ale od września będzie cyfrowa
jaki masz sygnał SD
ile programów HD - nie planuje
ma stać czy wisieć - stać
jaka klasa cenowa - max 2500 pln, szczerze im mniej tym lepiej, jesem w trakcie budowy domu i kasa potrzebna na co innego, a jak się przeprowadzę to i tak nowe tv

W razie czego mieszkam w Łodzi, znalazłem jeden sklep na allegro z Giżycka, mają samsunga 42c450 za 1630 z przesyłką, ewentualnie LG PJ350, zastanawiam się też nad Panasonikiem, ale z tego co wyczytałem na forum to średnio się sprawdzają, pytanie tylko czy ktoś ich zna
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

osip

New member
z 42" masz do wyboru
Panas 42x20
Sam 42c450
lub ewentualnie 50"
50x20
50c450

Przy 50" wrazenia na pewno lepsze, ze wzgledu na duza wielkosc, tylko pasowalby lepszy sygnal, ale masz miec cyfrowa kablowke, wiec nie powinno byc zle, choc na slabszym sygnale z 3m, moze byc srednia jakosc, ale to juz zalezy od wlasnych preferencji.
 

urodzony8lipca

New member
Pytanie brzmi następująco, gdzie najbezpieczniej i najtaniej można nabyć takowy sprzęt, ewentualnie jeśli ktoś z użytkowników zajmuje się sprzedażą, proszę o kontakt
Pozdrawiam

Polecam MegaMarket Sklep RTV telewizory LCD, odtwarzacz DVD, mp3, aparaty cyfrowe, kamery, kino domowe - Megamarket kupowałem tam plazmę Sam C430 dla rodzinki i odbierała żona. Niedokładnie sprawdziła, wracam z pracy otwieram a tam zonk pęknięta matryca, szybko zgłosiłem do nich i wymienili bez problemu. Polecam także zakupy u kikiego :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poczytaj oddzielny wątek o Giżycku i pomyśl.
najpierw podałeś przedział cenowy gdzie jest nawet spory wybór jakościowy. A później że chcesz kupić najtańszy telewizor . Więc najpierw się zastanów.
Przy tej odległości możesz brać nawet 50X 20.
 

Lendziu

New member
Fakt, na alledrogo sklep z Giżycka oferuje prawie każdy TV, ale ich opisy na aukcjach są niedokładne i przeważnie dotyczą innego TV..
Ceny tego samego TV mają różne, kilka kont na alledrogo i nie idzie się połapać....
Poza tym piszą, że TV transportują na leżąco, a plazm nie powinno się tak transportować ze wzgl. na możliwość pęknięcia matrycy.

Ogólnie małe zamieszanie w tym Giżycku, więc wolałem wybrać sklep MixMedia.pl i TV dostałem w dwa dni, a za odbiór nie płaciłem, gdyż odbierałem w jednym z ich punktów odbioru towaru...
 

cactusek

New member
Bez reklam
Warto wspomnieć że odbior osobisty w takich sklepach prawie nigdy nie jest darmowy. Zwykle to 10-50zł. Mixmedia pobiera 30zł za telewizory.
 

Lendziu

New member
Odnośnie MixMedia to kupiłem TV na allegro i poprosiłem o odbiór w Rydułtowach..
Nie było problemu, ani żadnych dodatkowych opłat za odbiór..
Zapłaciłem 2379zł - taka była cena na aukcji.

Widocznie w Rydułtowach nie pobierają 30zł.. Odebrałem w dzień dostarczenia sprzętu do ich punktu odbioru.
http://allegro.pl/my_page.php?uid=5204038
 
Ostatnia edycja:

cactusek

New member
Bez reklam
Odnośnie mixmedia to nawet na ich stronie internetowej jest informacja że odbior tv to koszt 20-30zł wiec nie wiem dlaczego nie zapłaciłeś...
 

slawko1077

New member
Witam
Od tygodnia planuję zakup Plazmy 42 lub 50 cali, w wersji ekonomicznej do 2500
Pytanie brzmi następująco, gdzie najbezpieczniej i najtaniej można nabyć takowy sprzęt, ewentualnie jeśli ktoś z użytkowników zajmuje się sprzedażą, proszę o kontakt
Pozdrawiam

Kiedy będziesz miał wybrany model to wchodzisz na porównywarkę ofert np. Ceneo, Skąpiec, wpisujesz dany model , wyszukujesz, wybierasz ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo wśród największy i najlepiej ocenianych sklepów (to takie które mają minimum kilkaset pozytywnych opini) i możesz spokojnie dokonać zakupu. W cenę porównawczą musisz uwzględnić koszt dostawy i jej rodzaj. Najbezpieczniej jest kupić po przez kuriera za pobraniem. Należy bezwzględnie sprawdzić towar przy kurierze czy nie nastąpiło uszkodzenie podczas transportu bo później to pozamiatane. Oczywiście kurier pozwoli na to tylko po otrzymaniu zapłaty. Ja sam w sieci dokonałem bardzo wielu zakupów które w 99% zakończyły się sukcesem powodując że w portfelu zostaje sporo kasy no i czas też jest ważny. Weż też pod uwagę sklepy typu "dla idiotów". Wchodzisz na ich strony, sprawdzasz gazetkę z ofertami, czasami się zdarza że mają taniej niż w sieci, szczególnie jeśli ktoś chce kupić na raty. Ja tak kupiłem swój TV, taniej niż w sieci na 30 rat bez żadnych kosztów, ale to niestety rzadkość.
 
Do góry