Gdzie do cholery dać central ?

Conq

New member
Pytanie mam takie jak w temacie. .. Ewentualnie jak przemeblować żebym nie spał na wycieraczce ;)
Filmy odtwarzane w 95% na projektorze.
Pozdrawiam

Ps wywala mi error podczas dolanczania zalaczników dlatego:


photo1.jpg
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
najlepiej i najwygodniej bedzie pewnie "pod". (tak "po omacku"....bo zdjec zadnych,nie widac sytuacji)
 

Conq

New member
oo już można dodawać. Wczoraj forum szfankowało
pokoj.jpg

Na komodzie normalnie jest wazon i jakieś pierdółki od żony. Średnio mi podoba sie że musiałbym odłanczać central po projekcji. Jakieś propozycje ?
 

ziut

New member
ustaw w ampli brak centra - przekierownie na fronty. efekt moze byc lepszy niz z glosnikiem centralnym a problem umiejscowienia przestaje istniec
 

BD

Member
Bez reklam
central to glosnik bardzo wazny jak nie najwazniejszy w k.domowym- wiecej powagi @ziut ...;]
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na spokojnie. Słusznym wyjsciem wg mnie jest:

1) Głosnik centralny w tym przypadku dalbym chyba nad telewizor (czyt. pod zawieszony ekran), da chyba lepszy efekt, skoro filmy ogladasz raczej z projektora i tak juz chyba rzucajacego obraz nieco za wysoko

2) ekran do projektora nieco do góry, by obraz nie padal na telewizor

3) pertraktuj z zoną na innym rozmieszczeniem

4) Moze skoro juz musi byc ta wysoka komoda sprobujcie zakupic dwie ,mniejsze, ktore roztawicie po bokach telewizora,

5) znow pertraktuj z zoną

6) nalej jej lampkę dobrego wina (w hurcie min. 15 zł :)))))

7 ) pertraktuj z żoną

8 ) jak to nie pomoze, to nalej sobie kufel dobrego piwa i dalej przepinaj kable ;)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

enti

New member
a najlapiej schowaj centralny do gornej szuflady i go wyjmuj na komode jak bedziesz ogladal ( no chyba ze sie nie zmieci :D)
 

Rudeford

New member
Kolega wyżej dobrze prawi jeno jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie zastąpienie jednej szuflady centralnym na stałe(jak wlizie). Lub daj nad ekranem skierowany lekko w dół na oglądających. Ja tak mam i dźwięk dobiega do mnie z przodu a nie z górnego przodu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry