[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Przedstawiam kolekcję juniora, a właściwie jej część: :D
Noddy, Traktor Tom, Świnka Pepa i wiele innych serii ;)
 

Attachments

  • 20140401_185344 (Medium).jpg
    20140401_185344 (Medium).jpg
    64,6 KB · Wyś: 355
  • 20140401_185402 (Medium).jpg
    20140401_185402 (Medium).jpg
    62,3 KB · Wyś: 329
  • 20140401_185302 (Medium).jpg
    20140401_185302 (Medium).jpg
    23,8 KB · Wyś: 340
Ostatnia edycja:

bojeq

New member
No więc, do rzeczy:
-Ostatni Mohikanin w sklepie dla I...tów- w MM
-Wielki Gatsby za 46 zł w empiku, a do tego dorzuciłem sobie jeszcze Trylogię Batmana ( tę ostatnią od Nolana i Bela) za jakieś 157 zł
Proszę bardzo:mrgreen:

Dopiero teraz zauważyłem ;-).
Dziekuję.

Oglądałem w MM ale jakoś nie zauważyłem OM...starość nie radość :razz:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A to tylko kolekcja u dziadków  :)
Niestety, rozczaruję, na razie skromnie, bardzo skromnie i wiem o tym doskonale. Junior ma kilkanaście razy większą kolekcje płyt od tatusia, która cały czas jest w rozbudowie.
Tatuś planuje też zakup jakiegoś porządnego miejsca na wszystkie płyty, które trzeba będzie w końcu też powyciągać z szafy, bona razie to wstyd. Tatuś też dopiero zaczyna kolekcjonowanie nośników BD, gdyż większość filmów ma na srebrnych krążkach magnetycznych, tak jak więcej muzyki w plikach. Na fotkach tego nie widać, ale ma też ok. 30 różnych samplerów przeróżnych firm, marek, wydawców, itp. Też niezłe ;)
 

Attachments

  • DSC07132 (Medium).jpg
    DSC07132 (Medium).jpg
    38,3 KB · Wyś: 198
  • DSC07133 (Medium).jpg
    DSC07133 (Medium).jpg
    52,9 KB · Wyś: 613
  • DSC07135 (Medium).jpg
    DSC07135 (Medium).jpg
    25,4 KB · Wyś: 373
  • DSC07136 (Large).jpg
    DSC07136 (Large).jpg
    25,1 KB · Wyś: 85
  • DSC07134 (Medium).jpg
    DSC07134 (Medium).jpg
    39,5 KB · Wyś: 153

WiTT

New member
Bez reklam
Wiecie co, Pepa jeszcze jest w miarę ok, już widziałem parę bardziej "drażniących" bajek - ale wtedy tatuś chwyta za pilota i zmienia kanał bajkowy ;)
Ładna półeczka - taka pod tło na ścianie ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nu i tata też ma dobrą kolekcją :smile:. Tylko że XXX nie widzę :smile:. A co to w kolekcji robi "Ratatuj"? Nu i zostawił dzieciaka bez fajnej bajki z szczurem-kucharzem ( to dopiero chory temat :D) w roli głównej. Fajna kolekcja , życzę szybkiego rozrostu. Czołem.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wiecie co, Pepa jeszcze jest w miarę ok, już widziałem parę bardziej "drażniących" bajek - ale wtedy tatuś chwyta za pilota i zmienia kanał bajkowy
Ładna półeczka - taka pod tło na ścianie
Taki temat tych okręgów sam się wziął. Najpierw był kominek z takimi wcięciami, potem chyba ta tapeta, doszedł jeszcze tematyczny dywanik i półeczka, którą sam przerobiłem z LiderSzajsa.
Nu i tata też ma dobrą kolekcją :smile:. Tylko że XXX nie widzę :smile:. A co to w kolekcji robi "Ratatuj"? Nu i zostawił dzieciaka bez fajnej bajki z szczurem-kucharzem ( to dopiero chory temat :D) w roli głównej. Fajna kolekcja , życzę szybkiego rozrostu. Czołem.
Ratatuja to akurat sam lubię :) ale faktycznie, dopiero teraz zauważyłem, że kolekcja jest wymieszana :)

Kiedyś znajoma psycholog dziecięcy tłumaczyła mi fenomen Świnki Pepy. Mnie najbardziej drażni ten głupowaty sposób rysowania twarzy, czyli niby z profilu, niby en face. Wiadomo, doszliśmy do innego postrzegania świata w różnym wieku, ale ponoć wg badań tak dziecku jest nawet najłatwiej narysować jakąś postać i ponoć wg amerykańskich naukowców to te twarzyczki są właśnie u dzieciaków takim hiciorem ;)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się. Kupiłem kilka lat temu takie niby półki białe i czarne w chyba e'Leclercu powsadzane jedno w drugie z zaokrąglanymi rogami. Wiedziałem, że kiedyś się do czegoś przydadzą ;)
Z innych zrobiłem na kanapie podstawki na piwo :D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
armani a gdzie twoje nabytki ;P mnie po staremu ;) w nowej odsłonie ;)

Figurki





Lotnictwo



co do filmów na dvd to mam takie samo podejście jak ktoś wcześniej napisał, że ich już nie kupuje, a będę chciał zrobić kolekcje filmów na blu te co moge oglądać milion razy ;) ostatnio kupiłem man of stell w stel boxie, teraz w media chce kupić kapitana philipsa i world war z ;)
też jestem że film w dniu premiery może kosztować 60 zł ale po jakimś czasie 30 to był by git :)

 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale bajka, daj jakies normalne fotki. Nie no, ja takiej kolekcji nie mam.
Wrzuc jakies wieksze zdjecia, pochwal sie bo jest czym.
Edit: Fotki juz ok, blokada byla zalaczona. Zabieram sie za ogladanie. Daj opisy, co jest co itp.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
klikasz na foto to sie powiększa ;)
ja mam słabizne, na forum u mnie są większe kozaki ;P które też to czytają ;)

masz czym więc dawaj :)
 
Do góry