Gale HBO Sports na polsacie Sport HD w HD!!!

Peek

New member
Bez reklam
Witam
Ku uciesze widzów Polsat Sport HD zaczął nadawać na żywo w HD gale HBO Sports (Pacquaio - Cotto, Pacquaio - Hatton, Pacquaio - Clottey) Jak dla mnie to genialna wiadomość!!!
 

juzeg76

Member
Witam
Ku uciesze widzów Polsat Sport HD zaczął nadawać na żywo w HD gale HBO Sports (Pacquaio - Cotto, Pacquaio - Hatton, Pacquaio - Clottey) Jak dla mnie to genialna wiadomość!!!


szkoda , ze o tym dowiadujemy sie ogladajac powtorki , bo nigdzie POLsat tego faktu nie podaje , maja tego HD co kot napłakał a jak juz cos sie trafi fajnego to nie poinformuja ...

a tenis z indian wells tez tylko skalowany , slabo z PSHD tylko siatka polska reszta skalowanie
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale na żywo boks w HD z USA też leci, podałem wcześniej przykłady.

Nie wiem, jednak czy chodzi o cały boks HBO Sports czy tylko grupę TOP Rank, ale czy to możliwe, żeby mieli oddzielne prawa TV?
 

juzeg76

Member
Ale na żywo boks w HD z USA też leci, podałem wcześniej przykłady.

Nie wiem, jednak czy chodzi o cały boks HBO Sports czy tylko grupę TOP Rank, ale czy to możliwe, żeby mieli oddzielne prawa TV?

widzialem kilka Gal w PSHD rzeczywiscie w HD ale trafilem na nie przypadkiem , w zadnej gazecie ani telegazecie Polsatu a nawet na stronie internetowej czy chocby w zajawkach nie rekalmuja ze Gale sa w PSHD w jakosci HD ciagle tylko ze na EXtra
 
Do góry