Gagrywarka LG DR198H

kawasaki454

New member
Kupiłem magrywarkę jak w tytule i nie czyta ona DVD ponoć przedtem czytała. W związku z tym mam pytanie czy mozna zamontować w niej nagrywarkę z PC też LG np dvd/cd super multi. Nie wiem jaka jest oryginalna bo posiada takie oznaczenia 603WWO14679. LOADER9 .0317. 6721R-N021A.
Jeżeli umieściłem temat niewłaściwe to przepraszam i proszę o przenieśienie we właściwe miejsce.
 
Ostatnia edycja:

HerbertH

New member
Cześć, oznaczenie tego napędu to 6721R-N021A LG. Nie sądzę, żeby używała takiego samego złącza, jak napędy komputerowe, więc bez znacznych przeróbek się nie obejdzie.

Dlaczego kupiłeś nagrywarkę, która "ponoć wcześniej czytała"?
 

kawasaki454

New member
Cześć, oznaczenie tego napędu to 6721R-N021A LG. Nie sądzę, żeby używała takiego samego złącza, jak napędy komputerowe, więc bez znacznych przeróbek się nie obejdzie.

Dlaczego kupiłeś nagrywarkę, która "ponoć wcześniej czytała"?

Myślałem, że to kwestia zabrudzenia lasera. Nagrywarka czyta vcd, gorzej z innymi bo nie sprawdzałem. Z wyglądu to taka sama jak do PC i podłączenie też podobne. A czy kupienie napędu jest problemem?
Wydatek był niewielki, więc i problem żaden. Chciałbym ją tylko w pełni uruchomić. Można laser przemyć takim środkiem jak kontakt IPA?
 
Do góry