g20 czy ?

ludvik

New member
Mam pytanko.Jako,ze G20 46' jest nie do kupienia (no chyba,ze w MM za 5500),zastanawiam sie nad Toshiba LCD 46XV733. Czy jest duza roznica w jakosci obrazu miedzy tymi telewizorami ?
 

osip

New member
Jak dobrze pamietam, to kiki pisal nie dawno, ze sa dostepne 46g20, takze napisz do niego w sprawie ceny.
A odnosnie porownania, to sa zupelnie inne tv [technologie], wiec porownanie jest trudne. Wszystko zalezy od preferencji uzytkownika.
Ja bym bral g20.
 

ludvik

New member
Jak dobrze pamietam, to kiki pisal nie dawno, ze sa dostepne 46g20, takze napisz do niego w sprawie ceny.
A odnosnie porownania, to sa zupelnie inne tv [technologie], wiec porownanie jest trudne. Wszystko zalezy od preferencji uzytkownika.
Ja bym bral g20.
Niestety 46' g20 ne jest dostepna za rozsadna cene.
A co porownania, to,ze to sa zupelnie inne technologie to wiadomo,ale niekoniecznie musi powodowac to roznic (istotnych) w obrazie. Aktualnie uzytkuje philipsa 42' serii 8 i obraz jest super. Interesuje mnie opinia osob,ktore mialy mozliwosc porownania w warunkach domowych i po kalibracji, powiedzmy dobrej klasy LCD-ka i wlasnie tez dobrej klasy plazme,jaka zapewne jest panasonic g20.
 

pol_s

New member
46 g20

Jest do kupienia w Electro World za około 4490 i widziałem 50g20 w Saturnie za 4989

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

marfer

New member
Łódź

Pozdrawiam
No i ... (jak to się mówi)... po ptokach!
Za gapowe niestety się płaci :-( Jeszcze wczoraj były 2 sztuki P50G20 w Łodzi po... uwaga... 4000 zł (promocja bez VAT)!!!
Może któremuś z forumowiczów udało się upolować wczoraj któregoś z nich? Niech się pochwali...
 
Do góry