G20 czy VT20 ? 50"

kaukaz

New member
Bez reklam
wystarczy postawić dwa obok siebie i nie ma wątpliwosci który ma lepsze a który gorsze parametry.
To znaczy jakie dwa G20&vt20 może jakieś potwierdzenie [foto] glass to glass oczywiscie ciemne pomieszczonko :roll: kilka nie moich fotek
jpg.gif
dsc0052jl.jpg (260.4 KB)
jpg.gif
dsc0047xm.jpg (337.5 KB)

jpg.gif
dsc0050bu.jpg (240.1 KB)
jpg.gif
dsc0053r.jpg (216.8 KB)
kiki dlaczego usuwasz Pictures:x
 
Ostatnia edycja:

motobartcompany

New member
Przecież green ghosting to jest norma w Panasonicu .

Seria VT ma gg na poziomie Pioneera. W swoim 5080XD nie byłem praktycznie w stanie zobaczyć zielonych krawędzi.
Nadmienię, że jestem na to zjawisko bardzo wyczulony i chyba jako pierwszy tu na forum założyłem temat o tym ustrojstwie.

VT20 to pierwsza plazma panasonica z tak mało widocznymi zielonymi krawędziami w ruchu.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Co prawda jest to model V20 lecz posiada ten sam panel bez 3d wyniki kontrastu i czerni zbiegają z VT20 kontrast i czerń w ANSI jest według mnie rewelka link do pomiarów Google Tłumacz
 

hojlo1

New member
Bez reklam
No ja tak widzę. Przez chwilkę cienki poziomy pasek.

Poprzednik wytłumaczył, także opis filmiku i inne o "green ghostingu" (oraz sama definicja) świadczy ze to nie jest "ten" problem. ;)
(nie wrzucać wszystkiego "do jednego worka")
 
Ostatnia edycja:

klaus71

New member
Bez reklam
a ktoś porównywał kontrast w vt20 z kuro?
bo na stronach z testami wskaźnik kontrastu ansi wydaje się całkiem przeciętny.
 

gutosie

New member
od ponad 0,5 roku zastanawiałem się nad kupnem plazmy panasonic i wybrałem TX-P50G20S ,
srebrny jest o wiele ładniejszy od czarnej obudowy
uważam że na dziś nie warto przepłacać na V20 lub VT20E 3D ,
na pewno te TV są lepsze , ale rodzi się pytanie , czy tą różnicę w czerni i bieli dostrzeże ludzkie oko . a co do 3D to jeszcze za wcześnie i nie wiadomo jak to działa na ludzkie zdrowie :/ jeszcze na dobre nie mamy HD , a 3D to może za 5 lat będzie OK
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
VT 20 - Pioneer to nie jest.
Ale warto dopłacić do G20 - jeśli ktoś ma kasę.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
możesz napisać coś więcej ? już wiemy że poziom czerni jest ciut słabszy ale co z resztą, jakie są inne wady/zalety w stosunku do Pioneera ?
No właśnie bo z recenzij wychodzi że prócz ciut słabszej czerni wszystko inne jest na korzyść Panasonica [skalowanie sd,hd,.rozdzielczość ,green ghoust] obiektywnie jak tu ocenić ten telewizor KIKI The Best TV Plazma for The Time:bober:
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ciekawe jak by ocenić wyświetlanie szczegółów w cieniach, jeśli tu VT20 jest lepsze od pionka to kuro powinien stracić pozycje nr1 w plazmach, sam poziom czerni to nie wszystko. Ja jeszcze nie widziałem VT20 ale podobno nowy luminofor sprawia że ta plazma świeci jak LCD, ostrość, czytelność musi być super.
 
Ostatnia edycja:

bastek888

New member
dokladnie czern to nie wszystko a ta plazma wlasnie kresli obraz lepiej od kuro jesli chodzi o te cechy, ktore wymieniles i u niektorych recenzentow VT20 staje sie referencyjny mimo paru wad wzgledem kuro a jesli nie to pisza, ze jest to na razie najlepszy obraz szczegolnie dla HD jaki widzieli na plazmie i nr. wsrod tv w tym roku.
 

marianika

New member
Obraz i funkcjonalność

Witam,
jestem posiadaczem V20 i co do obrazu jestem z niego zadowolony bardziej niż w kupionym i zwróconym uprzednio Samsungu 42C6000. Minus jest natomiast funkcjonalność tego TV - w tym przypadku Samsung przebijał na głowę Panasonica. Mam tu na myśli czytanie i ustawienia filmów, zdjęć itp. Samo menu jest też zdecydowanie lepiej przemyślane i intuicyjne. Z Samsunga zrezygnowałem z powodu jakości obrazu, gdyż ten jest dla mnie najważniejszy. Ideał na dzień dzisiejszy, to TV z obrazem V20 raz menu i funkcjonalnością Samsunga. Ale jak wielokrotnie tu już napisano - ideałów nie ma ;-)
 
Do góry