Funai Nlc 3216

PP49

New member
Jestem zainteresowany zakupem tego telewizora. Przede wszystkim przemawia cena bo jest to 32" TV za "rozsadna cene" ma sluzyc glównie do grania w gry z X boxsa 360. Co sadzicie o tym modelu czy wogule warto sie "pchac" w "Funai" Prosze o pomoc. Wczoraj ogladalem w Auchanie model 27 calowy i niewygladalo to zle ale ... widzialem piksele (kanty w grach - ostre rogi itp) i nie do konca mi sie to podobalo - czy wszystkie LCD tak graja (sprawdzalem inne modele samsunga tez i wygladalo to podobnie na grach). Na kineskopowce (panasonic 29 calowy tx-29pm1p) gdy X boxs 360 jest podpiety kiablem RGB (uzyskuje naprawde dobra ostrosc) mam wrazenie ze to wyglada lepiej (tyle ze niema wysokiej rozdzielczosci ktora chcialbym uzyskac) Doradzcie mi cos ... siedziecie dluzej w tym temacie a ja raczkuje ...
 

maad77

New member
funai 3216 lcd - problem

Witam - kupiłem kilka miesięcy temu lcd 32 cale Funai 3216 - zauważyłem pewien problem, o którym gdzieś napisano że jest popularny w tym modelu - jeżeli w ciągu kilku sekund po włączeniu telewizora próbować zmienić głośność używając pilota, funkcja blokuje się i odpowiednio ścisza lub podgłaśnia do końca skali. W tym czasie zdaża się równiez że nie działają przyciski na telewizorze.
Miałem wczoraj serwisanta i oczywiście wszystko działało kiedy przyszedł - obiecał że popyta wśród innych serwisantów, ale coś nie brzmiało to przekonywująco ;)
Czy ktoś miał może ten problem i wie z czego wynika?
Czy może to być np. problem z oprogramowaniem?
Dziękuję za pomoc
 

ramzes78

New member
Cześć,
Posiadam ten telewizor od ok 4 miesięcy i przed zakupem też się mocno zastanawiałem. Wybrałem go ze względu na dobrą cenę i to że w porównaniu z innymi w sklepie naprawdę fajnie "świecił". Oglądam tv, dvd, podłączałem go do kompa i... jest ok, jestem zadowolony.
Z plotek na temat tego tv usłyszałem że ponoć w środku siedzi matryca od samsunga.
Nie wiem czy to ułatwi ci wybór- ja swojego nie żałuję :)
 

maryn

New member
Cześć też posiadam ten telewizor i jestem z niego zadowolony,a co do tego że przy włączaniu przez pare sekund nie można nic zrobić i że się pogłaszał na fuul to też sie z tym niestety spotkałem ale ostatnio już tego nie ma,nie wiem co było powodem ale narazie jest ok
 
Do góry