Funai LH8-M26BB vs. Samsung LE26B350

gawronik01

New member
Witam!

Jak w temacie - czyli co wybrać.
TV "budżetowy" do sypialni.
Samsung LE32B350 (czyli większy brat "mojego" modelu) zebrał bdb opinie teście Samsung LE32B350 vs. Sony KDL-32L4000 na jakitelewizor.pl
Natomiast Funai ma 5 lat gwarancji i 2 lata gwarancji na badpixele. Do tego m.in. bdb kąty widzenia...
Sam nie wiem... :( Dane "papierowe" znam, ale niewiele mówią. Na bezpośrednią konfrontację obu modeli też nie ma raczej co liczyć - w marketach LED'y i inne "wysokie serie" to i owszem, ale takich lowend'owych TV nie uświadczysz żeby stały na półce i można było porównać...
 

Mr.T

New member
Ja mimo wszystko wybrałbym Funaia. Mam większe zaufanie do tej firmy niż do Samsunga. No i świetne warunki gwarancyjne Funaia też nie są bez znaczenia :)
 

MAdam

New member
Jeśli trafisz na egzemplarz z matrycą Samsunga (z boku jest naklejka z napisem SPXX) a z tego co wiem to akurat w B350 jest ich większość to nie ma porównania do Funai. Wiem co mówię, ponieważ jakie było moje zdziwienie gdy kupiłem najtańszy i niby najsłabszy model 26B350 dla dziecka, a czarny na nim jest jak z modeli dużo wyższych. Przedtem stał tam 32B530, jak włączyłem obok siebie to na 32B530 tylko szarość i szarość, a tu czarny na prawdę o niebo czarniejszy od mi.in 37A551,32B530 także od Plazmy Panasonic PV80. Mogę śmiało stwierdzić iż na poziomie Sony W5500, albo Samsunga B651 na SQ01. Rozmiar 26 w B350 jest dla rewelacyjny, analog z 2 m. wygląda jak cyfrówka. 32 może wyglądać już gorzej, ale czarny na pewno "zabije" Funai. Ten model to dla mnie zaskoczenie roku 2009 :) Poważnie, a miałem już duuużo tv w domu. Minus to gwarancja 2 lata, ale to w końcu tani tv, więc wg mnie argumentów za Funai dla mnie brak.
 
Do góry