FullHD czy HDRedy ? + pytania 50pv350

eXtremePL

New member
Ja pv350 kupowałem tydzień temu w torres.pl, wtedy jeszcze mieli bardzo dobrą cenę na niego. Osobiście polecam electro.pl, bo wiele rzeczy u nich już zamawiałem, telewizor chyba kiedyś również. Z neo24 wiem, że kolega miał problem ze zwrotem towaru. Nie pamiętam o co chodziło dokładnie ale zraziłem się do nich po tej historii. Może to był tylko przypadek ale wolę wypróbowane już przeze mnie wcześniej sklepy.

Co do samego tv... jestem bardzo zadowolony. Porównać mogę tylko do kilkuletniego lcd sharpa więc wiadomo, że lg mnie zaczarował. Zależy, kto czego wymaga. Oglądam głównie wieczorami więc jest idealnie. W dzień bez słońca programy tv można oglądać bez większego problemu, ale na obejrzenie filmu wolę poczekać do wieczora i się podelektować :)
 

SimonK

New member
najlatwiej byloby isc z dyskiem do media markt i po prostu podlaczenia go. Osobiscie nie wiem czy zadziala bo testowalem tylko 3.5" z osobnym zasilaczem
 

Manky

New member
najlatwiej byloby isc z dyskiem do media markt i po prostu podlaczenia go. Osobiscie nie wiem czy zadziala bo testowalem tylko 3.5" z osobnym zasilaczem

Ale to właśnie chodzi o wybór dysku do tego TV :)
Chce zakupić dysk specjalnie do filmów więc zastanawiam się czy będzie odpowiedni :)
 

plast

New member
Domyślam się że mały nie jest, bo 42 w sedana wszedł na styk, więc 50 nie wejdzie ... ale w kombi pod lekkim skosem już wejść powinien ... jednak też poważnie myślę od kurierze :)

Nie polecam przewozenia plazmy w innej pozycji niz pionowa.

I polecam jednak full hd, roznica miedzy hd ready jest duza. Chyba, ze faktycznie materialem full hd bedziesz TV karmil jedynie od swieta, to wtedy nie ma sensu doplacac.
 

Manky

New member
Nie polecam przewozenia plazmy w innej pozycji niz pionowa.

I polecam jednak full hd, roznica miedzy hd ready jest duza. Chyba, ze faktycznie materialem full hd bedziesz TV karmil jedynie od swieta, to wtedy nie ma sensu doplacac.

Odkąd będzie tv 720 będzie minimum do filmów, czasem 1080 :)
Potem dojdzie cyfra w hd i konsola

A jak z dyskiem, kupować ? :)
 

eXtremePL

New member
Myślę, że nie powinno być problemu z dyskiem. Po południu mogę spróbować podłączyć dysk 2.5" WD kolegi. Jeśli będzie działał (a moim zdaniem powinien), to i Twój będzie.
 

Manky

New member
Dziękuję bardzo za pomoc ! :)

Teraz co do uchwytu - czy któryś z tych które zaproponowałem wcześniej będzie dobry ? Czy może wystarczy coś tańszego ? Ważne by miał odchył 'do dołu' bo tv będzie wisiał (jego środek) na wysokości prawie 2m :)
 

Manky

New member
Witam ponownie, proszę o polecenie jakiegoś wieszaka do 50pv350 z (jak jak już pisałem) odchyłem do dołu ... Tanio może równać się porządnie ? Czy trzeba brać coś za 300~ by nie bać się o swoje 50" ?
 

Tocki

Member
a jak ze skalowaniem obrazu bo gdzies czytalem ze slabo i czy wystepuje buczeniem w tym tv? moge go kupic za 2150zl
 
Ostatnia edycja:

Nath4N

New member
troche sie zdziwiłem dziś bo też miałem zamiar kupić ten telewizor w fotoelektro.pl (mam na miejscu w Rzeszowie) ale w ostatnim czasie zniknął on z oferty i Pan ze sklepu poinformował mnie, że ten model nie jest już produkowany? ktoś sie orientuje jak to jest? przeciez chyba od niedawna go produkowali?
 

SimonK

New member
Podpinam sie pod pytanie o wieszak: Jaki warto? Sa jakies tanie+dobre? Zalezy mi na tym zeby jak najszybciej kupic, przeprowadzka za tydzien ;)
 
Do góry