FullHD 100/120Hz

BoskiAlwaro

New member
Panasonic TX-50DS630E

Tak, ponownie namierzyłem ten model.
Mam tylko jedna obawę - recenzje potwierdzają problemy z formatem MKV.
Jaki telewizor może konkurować z Panasonic? Liczy się dla mnie jakość matrycy, bajery nie maja żadnego znaczenia. FullHD wyższych rozdzielczości i tak nie wykorzystam.
 

barburian

New member
Bez reklam
Z nowych ten model:
TX-50DS630E

Ze starszych modeli

Philips 50PFH6510 – FHD 3D / VA 100/120Hz /44 ms /AndroidTV /SMART /WIFI
Sony KDL-50W755C – FHD /VA 100/120Hz /36,2 ms /AndroidTV /SMART /WIFI
Samsung UE50H6400 – FHD 3D /VA 100/120Hz /38 ms /SMART /WIFI
LG 50LF652V FHD 3D/ IPS 100/120Hz (w niektórych modelach były montowane VA) /23,6 ms /SMART /WIFI
Samsung UE50J6200 – FHD /VA 100/120Hz /44,5 ms /SMART /WIFI
Sony KDL-50W809C – FHD 3D /VA 100/120hz /37,4 ms /AndroidTV /SMART /WIFI
Sony KDL-50W805C – FHD 3D /VA 100/20hz /37,4 ms /AndroidTV /SMART /WIFI

No i oczywiście OLED 55EG910V
 

mietek440

Member
Od paru dni mam TX-50DS630E . Wybór zawęziła konieczność zakupu na raty 0% na większą ilość rat . Co do samego tv jedyna wada jak dla mnie to błyszcząca matryca ale to chyba standard . Kupiłem go w euro więc profesjonalnej kalibracji nie mam . Wystarczyło zmienić temperaturę barwową z ciepły 2 na 1 , ponieważ białe napisy wpadały w żółć , po zmianie super . Co do filmów wczoraj oglądałem film MKV fullhd 1080p x264 , odtwarzał bez problemu . Zapewne wszystko zależy od kodeków . Jak dla mnie obraz i dźwięk bajka .
 

Ziolek512

New member
Także szukam TV 48-50" i postanowiłem również zdecydować się na tego Panasonica ale gdzieś w opisie wyczytalem że nie posiada on funkcji nagrywania czy to prawda? Bardzo mi zależy na tym by móc nagrywać. Jeżeli nie ma nagrywania to jaki inny TV polecanie podobny jakościowo ale żeby nie był droższy od tego Panasonica u mnie 2700zl
 

Damaranus

New member
Zapytam z ciekawości, a to nagrywanie to jak rozumiem działa tylko w przypadku CI+, satelity lub kablówki? Przez dekoder UPC nagrywanie nie działa, czy mylę się? Nie korzystałem nigdy ale staram się znaleźć jakieś dobre uzasadnienie po co miało by to być mi potrzebne - owszem, swego czasu na dekoderze UPC korzystałem parę razy z tego ale raczej tylko po to aby zatrzymać materiał z TV i spokojnie skoczyć do kuchni po kanapki.
 

Ziolek512

New member
Dokładnie sam nie wiem jak to działa ale często chce coś obejrzeć co zaczyna się o 20 ale ja mam czas zazwyczaj usiąść przed tv w godzinach 22 więc przydało by się takie zatrzymanie filmu. Ja korzystam obecnie tylko z telewizji naziemnej
 

mietek440

Member
Zamiast modułu CI polecam tuner z dyskiem, polecam cryptobox 650, są też wersje do sieci kablowych.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

BoskiAlwaro

New member
Jaki uchwyt do 630e ze zmianą kata nachylenia (góra/dół)?
Tel zawieszony będzie na skosie pomiędzy sufitem a ściana.

Można zamówić usługę montażu z gwarancja?
 
Do góry