FULL LED LCD CZY zwykły LCD do TV HD

wala1

Klub HDTV.com.pl
VIP
na wstępnie z góry dziękuje wszystkim za pomoc już raz dzięki forum kupiłem stereo...nie zawiodłem sie na opiniach...więc ponownie prosze o pomoc

potrzeba zakupu LCD szczegoły:

- POKÓJ 4,5 na 4,5 ()
-MATRYCA 40, 42 na większy nie starczy sianka raczej chyba ze bez leda
- TV CYFRA HD ogladam w 70 % tylko HD : hbo mtv NG Animal eurosport

- ODLEGŁOŚĆ 3m UWAGA musza patrzec troszke pod góre telewizor jest na wysokośći 1m jakies 10 stopni
- CENA do 3500 tys
- OGLADANIE raczej w popołudniu i w nocy
- PODłĄCZAM PC
- WAŻNA JEST DLA MNIE ENERGOCHŁONNOŚĆ

Obecnie mam samsunga LCD 32 LE S71 taki starszawy

fajnie by było ogladac zdjecia takze filmy divix poprzez USB

czy moze poczekac do promocji przed MS w piłke nożną?



PROSZE O OPTYMALNY WYBÓR :szukaj:
PZDR WALA
 

WilkuWroclaw

New member
PHILIPS 40PFL5605 kosztuje ponizej 3tys ,podswietlenie LED a wiec i kontrast spory i energooszczednosc bedzie,calkiem fajna propozycja-bedzie Pan zadowolony :)
 

solar300

New member
witam, wybaczcie że się tak wetne ale mowa o MŚ jakieś mega promocje będą szykowane w marketach itd w związku z tą imprezą? ;P na euro 2012 to raczej nie inaczej że coś będzie szykowane ale teraz też coś? ktoś coś słyszał o jakichś pro?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to odpuść sobie Philipsa ma jest wrażliwy na kąty pionowe i nie jest oszczędny.
W tej klasie przecież masz dwa modele które są i led i dobrze skalują obraz i są energo-oszczędne.
Sharp 40LE 750 :
http://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/46027-sharp-lc-40le700e-test-otwarty.html

No i wreszcie hit - skośna płynność jest fantastyczna. Wiele wyżej notowanych ekranów nie zanotowało takiego wyniku.
022_P1060313.JPG


ma dobre kąty :
012_P1060362.JPG


extra czerń
X-Gen Panel
W porównaniu z konwencjonalnym panelem Advanced Super View Panel, nowy panel
X-Gen odznacza się wyższym wskaźnikiem apertury, umożliwiającym łatwiejsze
przejście światła przez panel. To w wysokim stopniu pomaga uzyskać wysoki
współczynnik kontrastu przy niższym zużyciu energii.
024_P1060237.JPG


A drugi model
Toshiba 40XV 733:
023_P1110514.JPG


Znakomicie skaluje obraz SD
013_P1110809.JPG


extra czerń:
009_P1110536.JPG


mały pobór mocy:
002_P1110721.JPG
 

RAISER

New member
Niestety ale na tej Toshibie wala1 nie posłucha sobie muzyki ani nie poogląda filmów DivX poprzez złącze USB. Do tego pilotem trzeba celować prosto w TV bo inaczej nie łapie sygnału. Trochę żenada jak na taką, niby poważną firmę...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
grzecznie mówiąc opowiadasz złe informacje.
Dziś machałem pilotem we wszystkie strony i Toshiba jak zawsze działa bez zarzutu . Nikt nie musi celować w telewizor pilot działa jak każdy pilot w każdym normalnym telewizorze.
A opowiadanie fałszywych informacji ma swoja nazwę ..........
Podaj gdzie sprawdzałeś Toshibę ?
Oczywiście że poogląda divx - będzie to w teście.
 

RAISER

New member
Jeśli faktycznie podałem fałszywe informacje to bardzo za to przepraszam ale w takim razie to Ja sam zostałem wprowadzony w błąd. Czytałem już na tym forum opinię użytkownika który niby posiada ten model Toshiby w swoim domu. I pisał tam wyrażnie że nie da się oglądać filmów z USB (co zresztą jest podawane w samej specyfikacji tejże Toshiby) i że irytuje go że musi dokładnie celować pilotem w TV. Wychodzi więc na to że po prostu baterie miał już na wyczerpaniu i stąd ten kłopot :smile: Ale z tymi filmami to Ja już w końcu nie mam pojęcia jak to naprawdę jest... każdy podaje inne, sprzeczne informacje.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pilot działa bez żadnych problemów i jeszcze specjalnie machałem nim w różne strony:
010_P1110803.JPG


Divxy grają bez żadnych problemów
 

RAISER

New member
No to w takim razie bardzo się z tego cieszę bo mnie również bardzo podoba się ta Toshiba tylko że ta nieszczęsna opinia którą wcześniej przeczytałem mnie do tego modelu zniechęciła :-? Teraz już wiem że to nieprawda.
PS. A powiedz jeszcze kiki czy ta Toshiba ma dobre kąty oglądania (zarówno pionowe jak i poziome) bo ten aspekt również mnie bardzo interesuje ?
 
Ostatnia edycja:

wala1

Klub HDTV.com.pl
VIP
no dzieki za wstepne info
z tego z czytam wołałbym tego sharpa 700 tylko ze nie ma divixa ...
toshiba znów ma...ale najważniejsza jakość...więc...znów mały dylemat
 

wala1

Klub HDTV.com.pl
VIP
pilot działa bez żadnych problemów i jeszcze specjalnie machałem nim w różne strony:
010_P1110803.JPG


Divxy grają bez żadnych problemów



jestem zdecydowany kupić toshibe...jednak nurtuje mnie problem divix jak je odtwarzać rozumiem że poprzez dlna? bo sam telewizor nie ma takiej mozliwosci?
 

Hartson

New member
Bez reklam
Kup sobie Tośkę SV685. Będziesz zadowolony. Widziałem parę razy ten LCD w MM i zawsze był razem z Philipsem PFL9704 jak dla mnie najlepszy w sklepie (a telewizorów sporo). Najlepszy pod względem skalowania SD, foramtowania obrazu, czerni, gradacji kolorów, i płynności (nic nie rwało przesuwających się napisów na pasku informacji). Tylko trochę kasy musisz dołożyć, a nie będziesz żałować. Jak miałbym wybierać między tymi dwoma LCD to miałbym nie lada zagwozdkę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
chyba się nie zrozumieliśmy ale przez USB - XV 733 nie czyta divxa.
Natomiast divxy odtwarzaliśmy z blu raya i skalowanie jak płynność - znakomite i nasycone.
 

wala1

Klub HDTV.com.pl
VIP
no rozumiem ale w specyfikacji jest dlna czyli polaczenie z siecia bezprzewodowa...czy mogę do tego połączyć bezprzewodowo swojego laptopa i puszczac filmy z kompa?
 

wala1

Klub HDTV.com.pl
VIP
UWAGA w oszołomac jest promocja telewizora TOSHIBA 40 LV733 czy to jest ten sam model co XV733 prosze o pilna odpowiedz...ewentualnie czym sie różnia...
 
Do góry