Fujitsu-Siemens MYRICA V40-1 vs TOSHIBA 42WL58P

krytyk

New member
JVC LT-37S60 od kiedy dostępny na naszym rynku?

wiem wiem,
najlepszymi produktami są te oferowane przez np e-panasonic,
to czego nie ma w ofercie to szajs,
a ja bym ci znalazl kilka innych stron, tez DE, na ktorych oceny są inne, takze to nie jest zaden argument,
wszystko jest subiektywne, jak i gusty i opinie,
ja mam ten sprzet i doswiadczam go, ty tylko czytasz o nim,
widzisz tu roznicę?
 

byczy

New member
krytyk ma racje,
patrzylem na ta strone i ocena 2,7 jest ocena srednia z testow 5 roznych magazynow jeden dal 1,5 inny 3,7 wiec zdaje mi sie ze zalezy co kto chcial to mial :)
nie mam zamiaru sie klucic z nikim czy ten tv jest dobry czy zly chodzi o to by spelnial swoja funkcjonalnosc co z tego ze inne tv maja milion funkcji z ktorych wlasciwie to sie moze raz w ciagu uzytkowania wykozysta.....nie znam sie na tym dobrze ale wiem jedno ze czyta sie rozne zeczy a w zeczywistosci jest roznie i dlatego do testow podchodze z duzym dystansem czy to jest test sprzetu komputerowego czy multimedialnego.....

pozdrawiam hej!
 

krytyk

New member
dokladnie tak, jest miliony opinii, gustów

przed zakupem zadałem sobie masę trudno aby dotrzec do danych serwisowych wielu marek, to nie jest łatwe, i np,
porównujac samsunga 32" serii M i R z V32:
przez ostatnie kilka miesiecy serwis samsunga przyjął do naprawy kilkadziesiat sztuk, FSC natomiast (nie mówie tu o serwisie w PL, bo stosunkowo mniejsza jest sprzedaż znacznie tego produktu niz samsunga, wiec nie da sie tego wprost porownac) w DE, w centralnym serwisie od połowy września (dane miałem dane) 2004 przyjeto do serwisu V32 sztuk 0,
a chciałbym zauwazyc, ze design , parametry, cena to nie wszystko i nie koniec , to jest dopiero poczatek
 

nowy66

New member
[/quote]

Bardzo proszę o te kilka stron. To wbogaci moja wiedze (teoretyczną) na temat LCD. Z góry dziękuję. Co i tak nie zmienia faktu, że Kiki nie ma w swojej ofercie Philipsa a w testach jest bardzo wysoko. Testy mogą i pewnie są sponsorowane. Ale ŚREDNIA może już byc wyznacznikiem jakości. A juz z pewnością na tak konkurencyjnym rynku jak D !!

Krytyk, w innym poście napisałeś że nie masz Toshiby - to jak go "doświadczałeś"? Poproszę o kilka uwag o "doświadczaniu" sprzętu na odległość. Czegoś znowu się nauczę.
Ja sie przymierzam do zakupu LCD i na razie moim faworyem jest akurat Toshiba, której również kiki nie ma w swojej ofercie.
pzdr
 

krytyk

New member
nie ma Toshiby, mialem tylko na testy kiedyś w domu 32" seria 58, oraz 37" seria 56 i 58, ale 42 nie,
z tego co udalo mi sie sprawdzic z punktu widzenia tylko użytkownika, produkty bardzo pozytywne, napewno lepiej dołożyć i brać serie 58,
 
Do góry