Firmware 2.20, da sie w koncu czy nie ?

scic05

New member
Nie rozumiem tej aktualizacji w oprogramowaniu, tez myslalem ze bedzie chodzilo o osobny plik tekstowy do filmu poniewaz wklejanie napisow do filmu na stale dzialalo na ps3 juz w poprzednich werjach, wiem bo tak robilem.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wow, gdyby naprawdę pisała na forum Elisa Cuthbert to nie wyłączałbym komputera :D Sorki za mały OT

Mało tego, zdaje sie, że napisy muszą być (mimo tego że są sklejone z filmem) w osobnym pliku i wszystko w tym samym folderze o takiej samej nazwie
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
scic05 napisał:
Nie rozumiem tej aktualizacji w oprogramowaniu, tez myslalem ze bedzie chodzilo o osobny plik tekstowy do filmu poniewaz wklejanie napisow do filmu na stale dzialalo na ps3 juz w poprzednich werjach, wiem bo tak robilem.

Co rozumiesz przez "na stałe"?
Dodanie napisów do kontenera czy hardsuby?

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Mają się ukazać pierwsze dwa filmy, które będą to wspierały.

Będzie można pobierać dodatkową zawartość z internetu do danego filmu.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

maks861

New member
mam do was pytanie kupilem sobie dbz (taka gra) na ps2 z ameryki i mi dziala normalnie tylko jest nastepny problem jak mam zapisywac gre bo nie odczytuje mi karty cf z aparatu cyfrowego i teraz nie wiem co robic !!! pomocy!!!!!!!!!! co mam robic?? jak mozecie to piszcie jak najszybciej jak mozecie bo mnie to troche wkurza jak przechodze gre i nie chce mi sie zapisywac.:(
 
Do góry