Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Słaba ocena porównania bo nawet nie podali ustawień wyjściowych.
Widziałem kilka razy na świecie jak sobie "ustawiali"
Film pod kątem nie ma żadnego sensu bo dalszy telewizor ( w drugim planie) zawsze będzie grał gorzej - Zawsze !

Model XE9305 - sprawdzam i jestem oczarowany.
 

accu

New member
Bez reklam
Słaba ocena porównania bo nawet nie podali ustawień wyjściowych.
Widziałem kilka razy na świecie jak sobie "ustawiali"
Film pod kątem nie ma żadnego sensu bo dalszy telewizor ( w drugim planie) zawsze będzie grał gorzej - Zawsze !

Model XE9305 - sprawdzam i jestem oczarowany.

Witam uprzejmie,

Kiedy więc zamieścisz na forum test telewizora Ultra HD firmy Sony serii XE9305 , w którym przedstawisz
walory tego telewizora , dzięki którym jesteś oczarowany ? :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo że tego typu testy mają jedno zadanie pokazać jeden tv że jest Boski , a drugi że jest znacząco słaby..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na portalu brytyjskim whathifi.com ukazał się test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 .
Test co prawda bez żadnych pomiarów specjalistycznych , lecz przystępnie napisany dla potencjalnego
nabywcy (użytkownika) tego telewizora . Walory wyświetlanego obrazu , czy jakości dźwięku oraz konstrukcję , testujący
ocenił bardzo wysoko . Miło jest czytać taką ocenę . ;-) Jedna sprawa smutna . Moim zdaniem cena jednak
jest cokolwiek za wysoka nawet jak na początek sprzedaży . Kto ma jednak zasobny portfel może
jednak śmiało rozważyć zakup tego telewizora lub jego większego braciszka w wielkości przekątnej ekranu 65" . :neutral:

Sony KD-55XE9305 review | What Hi-Fi?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jaro0508

Member
accu zeszlego roku cena xd93 na poczatku byla jeszcze wyzsza o tysiaka chyba a potem zeszla jednak w dol .Jesli Komus nie zalezy miec go juz ,moze warto poczekac??:) TV jak sie to mowi nie ucieknie a drozszy chyba nie bedzie ..a raczej tanszy:)
 

pepka

Member
Bez reklam
To, że będzie tańszy, wiadomo. Już koło wakacji będą w "ludzkich" pieniądzach. A im dalej, tym taniej.
 

jaro0508

Member
Przeczytalem ten test brytyjski strasznie tam duzo slow "wspanialy":)Mam nadzieje ze tak jest a nie transaltor w tlumaczeniu sie nieco rozbiegal:)
 

accu

New member
Bez reklam
accu zeszlego roku cena xd93 na poczatku byla jeszcze wyzsza o tysiaka chyba a potem zeszla jednak w dol .Jesli Komus nie zalezy miec go juz ,moze warto poczekac??:) TV jak sie to mowi nie ucieknie a drozszy chyba nie bedzie ..a raczej tanszy:)

Witam uprzejmie,

Oczywiście , że cena "zejdzie" w dół . Ale każdy ma swoje zdanie , w którym momencie dokonać ewentualnego zakupu . Firma Sony ma przecież w ofercie bardzo ciekawą serię telewizorów Ultra HD XE9005 . Tym bardziej , że firma Panasonic ma też ciekawą serię telewizorów EX780 do zaoferowania , a Philips późnym latem 2017 r. powinien zaoferować serię telewizorów Ultra HD 8102 i serię Ultra HD 8602 . Dlatego między innymi można z powodzeniem się nie spieszyć z ewentualnym zakupem . O telewizorach OLED w tym wątku celowo nie wspominam .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jaro0508

Member
Zgadzam sie accu w 100% :) Nie spieszmy sie troszke az panas philips wystrzeli ze swoimi propozycjami .Pisze to dlatego ze Ktos kto kupi teraz moze troszke potem zalowac ze moze wolal cos innego .Chyba ze juz jest pewny swojego na bank no to nic tylko zamawiac i cieszyc sie nowym nabytkiem!:) O oledach tez nic nie wspomnialem w tym wątku hahaha:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam sie accu w 100% :) Nie spieszmy sie troszke az panas philips wystrzeli ze swoimi propozycjami .Pisze to dlatego ze Ktos kto kupi teraz moze troszke potem zalowac ze moze wolal cos innego .Chyba ze juz jest pewny swojego na bank no to nic tylko zamawiac i cieszyc sie nowym nabytkiem!:) O oledach tez nic nie wspomnialem w tym wątku hahaha:)

Właśnie chyba że ktoś jest pewny i chce tyle a nie mniej wydać na tv..
 

jaro0508

Member
Lolek a Ty sie przymierzasz do zakupu "czegos" w tym roku???:) no przyznaj sie..:) bez bicia! haaha:) .Soniaki masz swietne fakt ale moze jakies roszady planujesz w pokojach???:)
 

RHJG

New member
Bez reklam
A kto zabrania , żebyś wspomniał o ciekawych modelach telewizorów tych firm i innych firm . :|

Mam cichą nadzieję,że kiedyś Ty to kolego zrobisz ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek a Ty sie przymierzasz do zakupu "czegos" w tym roku???:) no przyznaj sie..:) bez bicia! haaha:) .Soniaki masz swietne fakt ale moze jakies roszady planujesz w pokojach???:)

Ja mam wszystko na 5 letniej gwarancji i tyle ma mi wytrzymać o ile wytrzymają :) nie wspomnę, że mi potrzebne jest 3d, wiec mam nadzieję że te które wyjdą w 2019 roku to te wyższe modele będą mieć tę funkcję..
 

jaro0508

Member
Lolek no czasem mam ..parcie ale na szklo..haha ale to chyba nie tylko ja:) Ale jesli czlowiek ma tak czekac jeszcze rok i jeszcze rok i jeszcze...to albo zemrze wczesniej albo mu sie juz odechce..:)
 
Do góry