Final Fantasy XIII - Gameplay

daszko87

New member
Witam Serdecznie.

Wczoraj na sieci pojawił się nareszcie trailer z nowym materiałem dotyczącym FFXIII zawierający... Czysty Gameplay :D

Zapraszam do obejrzenia http://na.square-enix.com/ff13/ ;)
Co sądzicie?

Na mnie zrobił duuuże wrażenie, choć miałem nadzieję, że walka będzie bardziej przypominać FFVII niż FFXII...
 

Mefju

New member
Oglądałem , oglądałem i tak się bałem , że gameplayu nie zobaczę , grafika szokująca , system walki też wygląda fajnie, ogółem tylko czekać na gierkę.

Acha i końcowy napis też fajny : In production on Playstation 3 & Xbox 360 :| :grin:
 

ps_user

New member
Bez reklam
Wstawki nie powiem, okazałe :D ,ale zwróćcie uwagę na gameplay z zimowej planszy, bardzo słabe otoczenie. Jak z FFX :rolleyes:
 

Alucard1984

New member
cola0760 napisał:
dla mnie za bardzo to idzie w kreskówkowe klimaty... to samo z RE5 - takie mam dziwne wrazenie :(

khem khem... kreskówkowe klimaty ??!! sory, WTF ??!! kolego powstrzymam się od bluzgania ale ... czy ty w ogóle masz takie maciupkie mini pojęcie co to do jasnej ciasnej jest FINAL FANTASY ??!! To jest seria, która od zawsze była tworzona w stylu ANIME/MANGA. Jak można w ogóle coś takiego napisać jak piękna grafika, która ma lata tradycji = kreskówka ?! Totalna niewiedza i ignorancja!!!! Dla kogoś, kto nie potrafi w ogóle odróżnić Japan style od jakiegoś american czy innego g, Anime zawsze będzie "kreskówką" !!!! Na przyszłość radzę ostrożniej dobierać określenia, bo za takie stwierdzenie jak twoje, każdy fan tej serii zabije na miejscu. Napisałbym Ci jeszcze kilka innych moich przemyśleń, ale skrócę to do jednego stwierdzenia... Nie jesteś obeznany w temacie, nie podoba ci się produkt to po jakiego grzyba wypisujesz takie brednie !!!! eh, idę odreagować :p
 
Ostatnia edycja:

cola0760

Member
widze, ze zwieraczy na wodzy wstrzymac nie mozesz i od razu z krzykami wyskakujesz
bez sensu... troszke kultury plizz

Grałem w kazdą czesc serii od FFVII poczawszy wiec kwestie mojej znajomosci tematu mozemy sobie odpuscic

dalem tez dla przykladu RE5, bo "kreska" podobnie mi się jawi w tych gameplayach... wszystko takie "komiksowe" (postaci przede wszystkim) i stąd moje pytanie czy to "moda"

cała resztę Twojego posta przemilcze, bo poziomem zbliza sie to do piaskownicy

wiec są jakies normalne posoby które mają podobne odczucia?? (szczerze to mam nadzieje, ze na ekranie TV bedzie to wyglądało lepiej)
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Heh , dajcie sobie na luzik , jednemu się podoba , jednemu nie , ja akurat jestem za "dla mnie bomba" , ogólnie mało grałem w FF i jedno mi się tak troszeczkę nie podoba( nie grałem we wcześniejsze serie , tzn. grałem ale nie pamiętam jakie , ogólnie bardzo mało grałem) , a więc rażą mnie trochę te roboty , FF kojarzy mi się zawsze z jakimiś potworkami , magią itp. Ale i tak doczekać się nie mogę , szkoda , że taka bomba nie jest exclusivem Sony , no cóż trudno. Tak w ogóle będzie opcja online? Bo chyba w niektórych częściach była?Pozdro
 

daszko87

New member
Z tego co mi wiadomo, to opcja online była dostępna tylko dla FFXI,
jako że ta część była typowym MMORPG.
Pozostałe części to stricte jRPG. Nie przypominam sobie, aby którakolwiek część FF(nie wiem jak z wychodzącymi na DSa i WII), posiadała pobocznie obok trybu single player tryb online.
To po prostu nie "finalowe". Tutaj tylko siadasz sam, odpalasz New Game i rozkoszujesz się, ewentualnie znajomi patrzą dla "ochów" i "achów";):D
 

cola0760

Member
tym razem ogladnałem to demko w 1080p sciagniete z PSS
jest niebo lepiej niz to co na kompie ogladałem, ale nadal mam wrazenie komiksowych postaci (gameplay)
widac to zwlaszcza jak postaci wypadają "oddzielnie" do tła

ale jest duzo lepiej
 

Mefju

New member
Podobno demko najnowszego FF'a będzie na ok. 2h gameplayu, ale pewnie będzie płatne albo dodawane do konsoli albo tylko w Japonii , sam nie wiem ale pewnie będzie jakiś haczyk.Pozdrawiam.
 

neospiderman

New member
Z tego co wiadomo to puki co będzie tylko w Jap dodawane do nowej edycji FFVII:AC.
Square trochę bezczelnie chce podbić sprzedaż lekko stuningowanego filmu z przed 4 lat, co za tym idzie zarobić kasę 2 raz na tym samym.
 

Mefju

New member
A no , teraz mi się przypomniało , że demo będą dodawać do FFVII:AC , no jasne , jak demo jakiejś dobrej gry zrobionej przez Japończyków to płatne.
 

ravage

New member
Odzorowanie postaci to bajka i jak narazie niedoscigniony wzór. Kazdy szczegół postaci tak jak rozwiewajace wlosy to na prawde odlot :> Zobaczymy jak to bedzie na zywo.
Ale opakowanie postaci w te lokacje hmm lokacje pare belek nizej w skali poziomu .
 
Do góry