Filmy z dysku zewnetrznego

ziomal4321

New member
Cześć

mam pytanie dotyczace odtwarzania filmów z dysku zewnetrznego mam odtwarzacz blue-ray PHILIPS BDP2500/12 kupiłem go bo bardzo zalezało mi na jego wyjściu USB , posiadam także dysk zewnetrzny 1 tb.

Teraz moje pytanie bo podłączyłem wszytko i jakos nie śmiga... Czy takie odtwarzanie odrazu z dysku jest wogóle możliwe czy tylko z jakiegoś USB 16GB? z góry dziękuje za pomoc

jeżeli napisałem w złym wątku to przepraszam , jestem nowy i jeszcze nie oswojony z forum:)
 

Marek.x

Member
Nie mam tego modelu ale zasada jest taka-podłącz pod usb pena (musi być sformatowany w fat 32) wrzuć do pena jakiś
divix i sprawdź czy odtwarza,to samo z dyskiem zewnętrznym-wydziel na nim partycje sformatuj ją w fat-32 i powinien odtwarzacz ją widzieć.
Ale coś mi się zdaje że ten Philips ma usb tylko do wgrywania softu.
 

maks028

New member
Cześć

mam pytanie dotyczace odtwarzania filmów z dysku zewnetrznego mam odtwarzacz blue-ray PHILIPS BDP2500/12 kupiłem go bo bardzo zalezało mi na jego wyjściu USB , posiadam także dysk zewnetrzny 1 tb.

Teraz moje pytanie bo podłączyłem wszytko i jakos nie śmiga... Czy takie odtwarzanie odrazu z dysku jest wogóle możliwe czy tylko z jakiegoś USB 16GB? z góry dziękuje za pomoc

jeżeli napisałem w złym wątku to przepraszam , jestem nowy i jeszcze nie oswojony z forum:)

Jesli chodzi o odtwarzanie filmow z usb to sie da , sam tak robie , mam philipsa z usb ale nie ten model . Odbierze Ci kazdy format avi (jesli chodzi o format blue ray lub hd , to jeszcze nie probowalem ,jestem w trakcie :)) ale na 100% dvd , divx ...

Sciagasz filmik w tym formacie avi lub divx(w ostatecznosci konwerscja :) ale lepiej jak juz masz w avi ) kopiujesz na usb i odtwarzasz na Twoim sprzecie ,to wszystko ...pozdrawiam .
 
Do góry