Filmy warte obejrzenia na dużym TV

flowgrid

New member
Witam wszystkich

Moglibyście polecić jakieś filmy warte obejrzenia na dużym TV? Interesują mnie zwłaszcza filmy science-fiction oraz rysunkowe dla małych dzieci (3 lata). Oglądanie filmów na dużym ekranie zaczynam od Star Wars na pierwszy ogień.

Jest duża i zauważalna różnica jak się ogląda film na małym TV oraz na dużym TV na korzyść tego drugiego:)

Pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście, że jest różnica na plus dużego TV. Im większy tym lepiej. Do tego oczywiście jakiś zestaw audio 5.1, 7.1,....
Jak już obejrzysz Star Wars, to zobacz może takie filmy jak Avatar, Obcy, Incepcja, Transformers itp.
Co do bajek to nie pomogę, dzieci już dorosłe...
 

Dubek

Member
Bez reklam
Terminator, Grawitacja, Everest, Interstellar, W głowie się nie mieści, Jurassic World, Incepcja, Batmany Nolana, Prometeusz, Dystrykt 9, nowy Mad Max. To tak na szybko :p
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dobry typ :)
Generalnie każdy film obejrzany na dużym ekranie, z dobrym audio robi zupełnie inne wrażenie niż to samo na ekranie małego telewizora. Nawet gniot może zrobić inne wrażenie na ekranie lub odwrotnie - super film może nie wywołać odpowiednich emocji na małym telewizorze....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Są też filmy które nawet na małym ekranie dobrze się bronią, to tak zwana trzecia strona medalu ;)
A tak na poważnie, pozornie spokojne filmy, dramaty, obyczaje, bez pościgów, wybuchów, czyli bez specjalnych efektów, również na dużym ekranie odbiera się całkowicie inaczej.
 

flowgrid

New member
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Ze swojej strony mogę polecić bardzo fajny film sci-fi z roku 1997 pt. Event Horizon (fajny klimat filmu i ciekawa tematyka).

Trochę z innej beczki moglibyście polecić godne obejrzenia filmy drogi? Interesują mnie zarówno filmy nowe jak i klasyka (np. Bullit ze Stevem McQueenem).
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ronin, Włoska Robota, Death Proof, Znikający punkt, Pojedynek na szosie, 60 sekund. Wyscig, Szybki jak błyskawica.
Nie wiem czy to miałeś na myśli - filmy drogi - ale na pewno to pozycje z dobrym duchem motoryzacyjnym ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry