Filmy a jedzonko

HPotterwOgniu

New member
Może to nie jest super pomysł na debiut - ale co tam. Problem wyboru/zakupu sprzętu mam już za sobą (min za pośrednictwem portalu hdtv - na którym zazwyczaj bywałem gościem. I tak mamy już nasz wypasiony tv, odtwarzacz blue ray denona/yamahy, zesta kolumn złożony z b&w i sterte filmów. Rozsiadamy się wygodnie w kanapie (tudzież fotelu) i... popijamy szampana. Co? Jakiego szampana? Nic z tych rzeczy zamawiamy szybkie żarcie i odpalamy Helikopter w Ogniu tudzież inną produkcję wgniatającą w fotel.

I teraz chciałem zapytać - w czym gustujecie? Macie jakiś faworytów jeśli chodzi o fast foody? Specjalne dania - przy których nawet największy niewypał (pierwszy z brzegu Starship Troopers 3) będzie do przetrawienia? Osobiście uwielbiam zamówić wielki kubełek skrzydełek z KFC:).

pozdrawiam.
 

lepp

New member
Bez reklam
Fast Foody sieciowe to niestety straszne dziadostwo i nie miałbym nic przeciwko temu aby zniknęły.
Skrzydełka wole zrobić sam, kosztuje to niewiele, a smakuje nieporównywalnie lepiej.
Ten syf z KFC w środku jest bez smaku, a czasem jakiś taki niedorobiony.
W KFC lubię jedynie Twistera.
Do filmu poza tym raczej coś przy czym nie trzeba na zbyt długo wzroku odrywać. Orzeszki, chipsy itp. Do większej wyżerki zatrzymuję film, albo jem przed seansem.
 

norbiATV

New member
ja mam dietę od 4 tygodnii więc zero podjadania między posiłkami - no może jedynie jakąś marchewkę przekąszę ;)
ale wcześniej - to oczywiscie jak na kinomaniaka przystało popcorn + cola :eek:k:
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
HPotterwOgniu napisał:
Może to nie jest super pomysł na debiut - ale co tam. Problem wyboru/zakupu sprzętu mam już za sobą (min za pośrednictwem portalu hdtv - na którym zazwyczaj bywałem gościem. I tak mamy już nasz wypasiony tv, odtwarzacz blue ray denona/yamahy, zesta kolumn złożony z b&w i sterte filmów. Rozsiadamy się wygodnie w kanapie (tudzież fotelu) i... popijamy szampana. Co? Jakiego szampana? Nic z tych rzeczy zamawiamy szybkie żarcie i odpalamy Helikopter w Ogniu tudzież inną produkcję wgniatającą w fotel.

I teraz chciałem zapytać - w czym gustujecie? Macie jakiś faworytów jeśli chodzi o fast foody? Specjalne dania - przy których nawet największy niewypał (pierwszy z brzegu Starship Troopers 3) będzie do przetrawienia? Osobiście uwielbiam zamówić wielki kubełek skrzydełek z KFC:).

pozdrawiam.



znajoma pracowala w ubojni kurczakow, ktora to dostarczala towar do KFC. Lepiej zebys nie wiedzial, jak to wszytko wyglada...:D
 

Sansei6

Member
Bez reklam
A pizza! Hawajska :eek:k:
Choć racja nie przy oglądaniu, ogólnie jak sobie robię seans, to rzadko coś jjem, nie jestem typem "przerzuwacza" co muśi ciągle mielić coś ;) Filmy oglądam bez jedzenia ;)
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
drosophilia napisał:
znajoma pracowala w ubojni kurczakow, ktora to dostarczala towar do KFC. Lepiej zebys nie wiedzial, jak to wszytko wyglada...:D

Ja pracuję w firmie, która zajmuje się klimatyzacją i chłodnictwem, między innymi montaż i serwis dla zakładów i zakładzików przemysłu spożywczego...

Lepiej żebyś nie wiedział jak wygląda produkcja, przechowanie i obrót CAŁĄ ŻYWNOŚCIĄ....

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

;)

Nawet tą paczkowaną.... :D
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Hehe a ja pracowałem przy wsadach owocowych, warzywnych itp do jogurtów i serków, też lepiej byś nie widział i wiedział co sieczasem z tym robi, tak to już jest, że czasem lepiej zjeść i nie wiedzieć co było z tym robione, bo wszystko przy odpowiedniej perspektywie robi sie obrzydzające ;)

Iddź do najlepszej ubojni, albo obejrzyj jak wygląda ubój u najlepszego masarza, który stara siejak najlepiej, a wątpię by ci sie coś takiego podobało, no chyba że lubisz takie obrazki ;)

Co do KFC i np. McDonalda, to wiem jedno, mają sporo zaostrzonych procedur jakosci itp, taka pierwsza lepsza budka/przyczepka z hamburgerami czy zapiekankami, z ledwo zabezpieczoną jakąś tam wodą do umycia dłoni, nie może sierównać z w/w wyspecjalizowaną jednostką ;)
 

HPotterwOgniu

New member
Ja tu o jedzeniu i miłym spędzaniu czasu a tu od razu podnieśli się obrońcy jabłek i kurczaków:p. Może jeszcze powiecie, że nigdy nie jedliście kurczaka. Jakbyśmy dociekali genezy powstania wszystkich artykułów spożywczych, to by się okazało, że owoce mają plastikowe pestki...

Próbowałem powtarzać KFC'owe potrawy w domu, i... tak samo mi smakowały jak w KFC. A robione ze świeżych zakupionych składników, czasami nawet gorzej... ale nie każdy jest kucharzem (jak ta pani w reklamie:D)

Pozdrawiam i dzięki za wpisy. Wegetariańskie w większości ale jednak:D
 

HPotterwOgniu

New member
Najlepsze piwko i hawajska, popcorn, cola i... marchewka:). W weekend przekonałem się, że świetne jest KFCowe Hot Wings Kolekszyn. 3 sosy, 3 filmy i wielkie obżarstwo. Aczkolwiek na Transportera 3 w full hd nic nie pomogło. Niestety.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Tak sobie czytam i sie zastanawiam, gdzie siepodział stary dobry pop-corn? :D
Przy okazji, robił ktoś taki w mikrofali? Jak to wychodzi itp. jakieś rady jakby co?
 

HPotterwOgniu

New member
A nie wiem, nie próbowałem. Ostatnio zmikrofalowałem chleb i wyszedł kapeć:D A pizza niby dobra, ale kiedyś jak byłem na Dniu Niepodległości w kinie to... w czasie dewastacji NY itp zsunęła mi się z wrażenia na podłoge:). Chyba tutaj lepiej by pasowały skrzydełka:)
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Niedawno przetestowałem i wyszedł w sam raz, ale kontrolowałem sytuację i faktycznie niezły, a nie pamiętam kiedy ostatnio jadłem popcorn, nie licząc ostatniego eksperymentu ;)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
jest specjalny popcorn do mikrofali w torebce i wychodzi idealny w jakims intermarsze/kauflandzie glowy nie dam bo siora kupuje :)
 

HPotterwOgniu

New member
Ten domowy popcorn nigdy mi dobrze nie wyszedł :/ Próbowałem kiedyś dawno temu w garnku jakoś, w mikrofali kilka razy, ale to nie to co w kinie ;)
Tak marudzicie marudzicie, a ja się i tak cieszę, że mam KFC pod blokiem ;)
 
Do góry