Film w 3d w Cyfrowym Polsacie

mmiodek

New member
Mam telewizor 3D (Panasonic 42" plazma ale to nieistotne) nie inwestowałem w okulary 3D, bo drogie, a mam blureya bez 3D i Cyfrowy Polsat który nie planował nadawania w 3D. I nagle przeglądając kanały przełączam na Bitwę Warszawską 1920 a telewizor mówi że wykrył obraz 3D i żebym założył okulary itd. Obraz podzielony na dwie części. No i teraz nie wiem. Czy Cyfrowy Polsat będzie częściej coś w tym 3D nadawał i warto kupić okularki czy to jakis incydent? Swoja drogą nie umiałem przełączyć telewizora w inny tryb - nic nie wiem o funkcjach 3D czy może być wyświetlanie na całym ekranie czy to zależy od sposobu nadawania? Nie znalazłem żadnego przełączania funkcji 3D na pilocie ani w menu. Ale może za mało szukałem bo i tak nie mógłbym skorzystać bez okularów.
 

Gollum

New member
raczej nie będą. tego typu filmy musiałyby być nadawane na specjalnym kanale 3d, bo puszczanie ich np. w polsacie otwartym zaburzyłoby oglądanie osobom bez tv3d. poza tym Cyfrowy Polsat nigdy nie słynął z innowacyjności, więc raczej na innych kanałach spodziewaj się okazjonalnych "transmisji 3d". No i jeszcze jedna sprawa. Bitwa Warszawska to chyba jedyny polski film 3d. ewentualne koszty jego prezentacji w 3d w tv byłyby dużo niższe niż filmów z zachodu. Jesli przejrzysz sobie filmotekę filmów 3d np. na alle..o to zobaczysz ze bardzo malo filmow ma lektora/napisy polskie, zatem ich emisja w polsce wiazalaby sie z tłumaczeniami itd.
 

latonio

Member
Ten film był na HBO2 nie w Cyfrowym Polsacie. To zupełnie co innego. Można go było oglądać wszędzie, gdzie operator ma podpisaną umowę z HBO.
 

mmiodek

New member
Tak, to było HBO2 a jednocześnie na HBO leciała Bitwa Warszawska bez 3D. Byłem w punkcie polsatu i dowiedziałem się że nic z tego nie wynika.
 
Do góry