film na pendrive

brzana

New member
nagralem sobie trailer filmu o rozrzeszeniu .mov jest to oficjalny w full hd 1920 na 1080 i niestety tv w ogole go nie widzi, czy format sie nie zgadza?
tv to 40c6500 led
 

iceireland

New member
nagrywaj w mkv jest to bluray i jakos swietna
Ale ja naprzyklad spotkalem sie ze film w mp4 moj samsung nie otworzy ale kolega ma 50 cali 3d plazma i jemu odczytuje
 

krzychoq

New member
Mój C650 nie widzi rmvb szukałem na forum i pisało aby do końcówki zamiast nazwafilmu.rmvb zamienić na nazwafilmu.avi. Lecz nadal nic nie widzi soft mam najnowszy w czym problem?
 

s_poon

New member
Mój C650 nie widzi rmvb szukałem na forum i pisało aby do końcówki zamiast nazwafilmu.rmvb zamienić na nazwafilmu.avi. Lecz nadal nic nie widzi soft mam najnowszy w czym problem?

problem w tym że masz soft v3, a rmvb daje się przerabiać do 2004 włącznie ( i to jest powód dla którego nie aktualizuję póki co softu, ale chyba będę musiał bo mam problem z usb który jest łatany v3003, trzeba wybrać mniejsze zło )
 

Spioch!

New member
Witam mam problem bo ściągnąłem trailer bf 3 i jest on w formacie move.Jak chce go uruchomić na tv c650 37 cali to go nie widzi.Widziałem że ktoś ma tutaj na to sposób, dodam że plik zajmuje 1,73 gb i trwa 12 min więc jest to full hd mkv.Moje pytanie brzmi jak zmienić to rozszerzenie pliku move na hdmove?Pytam bo ktoś tu wcześniej to napisał że jest to możliwe.
 
Witam mam problem bo ściągnąłem trailer bf 3 i jest on w formacie move.Jak chce go uruchomić na tv c650 37 cali to go nie widzi.Widziałem że ktoś ma tutaj na to sposób, dodam że plik zajmuje 1,73 gb i trwa 12 min więc jest to full hd mkv.Moje pytanie brzmi jak zmienić to rozszerzenie pliku move na hdmove?Pytam bo ktoś tu wcześniej to napisał że jest to możliwe.

Zmień rozszerzenie .mov na takie aby telewizor widział plik, czyli .mp4, ,avi, .mkv itp.
 

Spioch!

New member
ale o to chodzi że jestem w tym zielony nigdy tego nie robiłem, może mi ktoś napisać jak mam to zrobić?
 

cacumen

Member
Bez reklam
ale o to chodzi że jestem w tym zielony nigdy tego nie robiłem, może mi ktoś napisać jak mam to zrobić?

Zwyczajnie edytujesz nazwę pliku i jego rozszerzenie zmieniasz z .mov na mp4 , avi czy
mkv. Pod Windows plik zaznaczasz i w menu klikasz zmień nazwę.
Zmiana dotyczy tylko rozszerzenia po nazwie pliku.
 

mirej

New member
Ja staram się strumienie HD transkodować do *.TS w kilka minut robią to TSDoctor , czasami sa problemy z dziękiem wtedy można użyć Amersoft converter tyle że audio będzie tylko stereo. Można tak jak wcześniej koledzy pisali do mp4 ale to już o wieeeele dłużej trwa.
 

Spioch!

New member
możecie napisać prostą instrukcje co mam zrobić krok po kroku bo jak wcześniej wspominałem zielony jestem w tej kwestii.
 

deywies

New member
Bez reklam
ale ja nie mam żadnego rozszerzenia pliku moja nazwa pliku to: Battlefield_3_Fault_Line_Full_Trailer
odznacz "ukryj rozszerzenia znanych plików" w opcjach folderu

Ja staram się strumienie HD transkodować do *.TS w kilka minut robią to TSDoctor , czasami sa problemy z dziękiem wtedy można użyć Amersoft converter tyle że audio będzie tylko stereo. Można tak jak wcześniej koledzy pisali do mp4 ale to już o wieeeele dłużej trwa.

O czym Ty piszesz? po co transkodować, wystarczy zmienić rozszerzenie które trwa ułamek sekundy.
 

deywies

New member
Bez reklam
No bez jaj :p . Klikasz na niego prawym i wybierasz "zmień nazwę" wpisując swoje rozszerzenie po kropce (ostatniej)
 
Do góry