Ferguson D-890HX+Western Digital WD Elements 1TB

marjan1055

New member
Witam. Mam takie pytanie. Czy moze ktos ma taki sprzet? Poniewaz posiadam ten oto odtwarzacz, ale chcialbym dokupic dysk twardy ktory napewno bedzie wspolpracowal z tym fergusonem, a niechcialbym wyrzucic pieniedzy w bloto, bo tylko i wylacznie kupilbym ten dysk do wspolpracy z Fergusonem. Na stronie Fergusona sa informacje ze z niektorymi dyskami WD on nie wspolpracuje("Dyski twarde zasilane z portu USB (np. WD My Passport Essential) nie są obsługiwane i większość z nich nie będzie działać"), ale sa to bez zewnetrznego zasilana. Probowalem uzyskac jakies info z pomocy technicznej fergusona, ale nikt do dzisiaj przez 10 dni sie nie odezwal, a mi zalezy na czasie. Moze ktos ma jakas inna kombinacje Ferguson D-890HX+jakis dysk twardy 500GB-1T z ktorym ten odtwarzacz napewno dobrze sobie radzi? Zgory dzieki za pomoc. Pozdrawiam.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Ferguson D-890HX => Transcend StoreJet 25 Mobile 500GB USB 2,5cala.
Ten dysk próbowałem i powiem że ten model ma mniejszy apetyt prądowy od innych. Oczywiście różne dyski próbuje z różnym odtwarzaczami ale ten jest leaderem niezawodności w moich testach.

Edit: Ale które bardziej interesują? 2.5 czy 3.5 cala?
 
Ostatnia edycja:

marjan1055

New member
Dzieki za odpowiedz. No wlasnie bardziej by mnie interesowal dysk 3,5 i chyba jednak troche wiekszej pojemnosci, a ten WD co u mnie w tytule jest teraz w nawet dobrej promocji w EURO RTV AGD, bo kosztuje jak dobrze pamietam cos ok 250 zl. Dobrze wiedziec, ze ten co Ty posiadasz napewno dziala bo moze sie skusze.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Z dyskami 3.5 cala jest małe ryzyko. Mają własne zasilanie więc nie przypominam sobie żadnych problemów. Jedynie to czego można unikać to wbudowane w obudowę HDD czytniki pamięci. Pamiętam ze nie wszystkie urządzenia dobrze to obsługiwały (nie chodzi tu o komputer)
 
Do góry