Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek nasza siatkówka niestety upadła. Nie mamy zawodników do gry. Kubiak, Konarski, Drzyzga to nie są zawodnicy na poziom reprezentacji. Co to za rozgrywający, który gra 5 piłek środkiem w całym meczu, a mamy konkretnych środkowych... Nie mamy zagrywki, kurek gra na odbiorze... dajcie spokój, ja grałem na rozegraniu w 3 lidze i lepiej odbijam dołem. Dno i kilo mułu.

Co do piłkarzy to można zapytać czy wraca nasza stara dobra kadra:) Pazdan, Jędrzejczyk, Linetty, Mączyński co to za zawodnicy, zwykli ekstraklasowi kopacze. Fabiański strasznie słaby mecz, widać brak krychowiaka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja zawsze powtarzałem , ranking to sobie można poczytać ;) , a gra na boisku to zupełnie inna kwestia

Oczywiście że tak ale Kolego jeśli Grosicki po meczu mówi tego typu tekst.. że drużyna na 5 ym miejscu nie powinna tak zagrać... to naprawdę nie wiem co o tym chłopaku sądzić.. bo wystarczy zaliczyć 8 klas szkoły podstawowej i taka osoba wie, że to jest matematyka .. i kwestia kto z jakimi drużynami gra.. jeśli dobre drużyny grają z dobrymi i tracą punkty np na remisach.. a my gramy z mega drużynami jak np Azerbejdżan z którymi defakto zremisowaliśmy i niektórzy mówili że to wina sztucznej trawy (Czarnogóra grała i wygrała 3:0) na tej samej trawie.. jakoś można ... ale jeśli gramy ze słabszymi drużynami i wygrywamy to punkty nam lecą na Plus.. ale co po miejscu skoro Dania jest na 46, a widać co z nami zrobili.. A jak dzisiaj usłyszałem że kilku piłkarzy miało sesje zdjęciową czy reklamową na 2-3 dni przed meczem.. to faktycznie my się już przygotowywaliśmy do Mistrza Świata.. wiec co taka Dania może...
 

fred23

Member
lolek , nasi kopacze zawsze szukają wymówki , nie to co mój syn, uwielbiam te dzieciaki oglądać , r. 2007 , ile serca zostawiają na boisku i ile mają przy tym radości , na razie nie są zepsuci i mam nadzieję , ze tak zostanie ;)
 

fred23

Member
Ja się też zastanawiam po co miałby odchodzić , jakby nie patrzeć jest tutaj praktycznie zawsze podstawowym zawodnikiem ,co gwarantuje , że gra regularnie no i całkiem nieźle zarabia
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bo moze slawa mu sie marzy?
Jednak byc bohaterem Realu jest rownoznaczne z zapisaniem sie na kartach historii calej europy. A bohater bayernu?
 

pepka

Member
Bez reklam
Przegapił swoją szansę, Real "dziadków" raczej już nie kontraktuje. Szkoda, było przenosić się do Madrytu prosto z Dortmundu...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po pierwszej strzelonej bramce mówię do sąsiada - strzela drugą - mija 5 min i niestety potwierdziło się to co powiedziałem.. ale nie przypuszczałem że Czarnogóra w kolejne 4 min takie szkolne błędy zrobi.. ale widać że duzo więcej siły mieli chłopaki niż Nasi - niestety.. Komentatorów mam nadzieję że w końcu wywala na zbity pysk bo kompletnie się nie nadają do komentowania meczów.. i kolejny raz to co
mówią po pierwszej połowie jak to nic nie jest możliwe i jak to możemy otwierać szampany pokazuje że nic nie mają w głowie, oprócz... tym bardziej że wiedzą na co stać Naszą obronę i kto potrafi strzelać bramki naszej reprezentacji.. Fajnie że jedziemy ale obrona musi popracować a cała drużyna nad kondycją.. bo siadamy jak nic i to widać.. a w turnieju gra się częściej mecze..
Sąsiad się śmieje że przewodniczący kibiców Legii Warszawa zadzwonił do trenera Nawałki i powiedzieli że już czekają na pewnych Panów... :- ) i chyba tel. pomógł ..
 

werf

Active member
Bez reklam
Uf dobrze że tak się skończyło,ale nie ma co się oszukiwać to piłkarski trzeci świat .Katorga z drużyną z kraju o liczebności Krakowa
 

accu

New member
Bez reklam
Po pierwszej strzelonej bramce mówię do sąsiada - strzela drugą - mija 5 min i niestety potwierdziło się to co powiedziałem.. ale nie przypuszczałem że Czarnogóra w kolejne 4 min takie szkolne błędy zrobi.. ale widać że duzo więcej siły mieli chłopaki niż Nasi - niestety.. Komentatorów mam nadzieję że w końcu wywala na zbity pysk bo kompletnie się nie nadają do komentowania meczów.. i kolejny raz to co
mówią po pierwszej połowie jak to nic nie jest możliwe i jak to możemy otwierać szampany pokazuje że nic nie mają w głowie, oprócz... tym bardziej że wiedzą na co stać Naszą obronę i kto potrafi strzelać bramki naszej reprezentacji.. Fajnie że jedziemy ale obrona musi popracować a cała drużyna nad kondycją.. bo siadamy jak nic i to widać.. a w turnieju gra się częściej mecze..
Sąsiad się śmieje że przewodniczący kibiców Legii Warszawa zadzwonił do trenera Nawałki i powiedzieli że już czekają na pewnych Panów... :- ) i chyba tel. pomógł ..

Witam uprzejmie,

Wrzuć może na "luz" i spróbuj choć chwilę się cieszyć . Moim skromnym zdaniem warto . :neutral:
Brawo Biało - Czerwoni . :smile:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Accu ale ja się cieszę tylko pomimo tego nie patrzę ślepo i nie gadam takich bzdur jak komentatorzy i tym się różnię od takich ludzi jak oni... tacy ludzie nie powinni komentować meczy.. a druga prawda jest taka, że kolejny raz robią śmieszne błędy i to z jakimi drużynami ... tak jak i widać ich kondycję nie licząc powiedzmy 3-4 zawodników... i tą drugą prawdę trochę pokazała nam Dania.. a cieszyć się trzeba bo to jest sukces tak czy siak.. i to nie podlega dyskusji...
 

TeoKleb

New member
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Mimo, że wygrywamy mecze, przeszliśmy eliminację to dalej musimy ciężko trenować. Ci komentatorzy to mnie tak irytują bo robią z nich najlepszych piłkarzy na świecie, a niestety jeszcze tak nie jest. Trzeba patrzeć konstruktywnie, a nie przez różowe okulary.
 

dobrawa75484

New member
Najgorsze jest to ile w to idzie kasy, kompletne nieproduktywna inwestycja, i żeby nie było to zawsze kibicuję naszym ale powoli zaczyna mnie to nużyć. Są jakieś granice bywa "patriotą" piłkarskim ^^.
 
Do góry