F6770, wolny smart?

wojtulab

New member
Czesc,
czy u Was tez bardzo ciezko chodza aplikacje np YouTube?
Nie chodzi mi o ściąganie danych/streamming z www tylko samo działanie aplikacji np. włączenie jej, poruszanie sie po menu etc.Często po wciśnieciu przycisku na pilocie muszę czekać na ruch wskaźnika/przeskoczenie menu w Youtube 10 - 15 sekund.
Mam odczucie, że mój stary Samsung gdzie smart dopiero wchodził, a YouTube był jedną z 4 aplikacji dostępnych chodzi dużo ale to dużo płynniej...

Mój firmware to 1111, chciałem zrobić update do 1116 ale niestety nie jest jeszcze widziana przez mój tv.
 

tdx

New member
Bez reklam
Dokładnie tak

Ściągasz soft ze strony rozpakowujesz na pendrive tak żeby był katalog z nr softu w nim folder image a w nim plik upgrade

odpalasz TV wkładasz pena do usb czekasz chwilę dajesz pomoc aktualizacja aktualizuj teraz
 

skorup84

New member
w moim przypadku aktualizacja z 1111 do 1116 rozwiązała problem z wolnym Youtube, żadnych ustawień nie straciłem. Dziwne jest tylko to że zaraz po zakupie tv na sofcie 1111 Youtube chodził dobrze i nie wiedzieć czemu się to zmieniło po ok miesiącu pomimo że nic w tv nie zmieniałem.
 

wojtulab

New member
Dokładnie tak

Ściągasz soft ze strony rozpakowujesz na pendrive tak żeby był katalog z nr softu w nim folder image a w nim plik upgrade

odpalasz TV wkładasz pena do usb czekasz chwilę dajesz pomoc aktualizacja aktualizuj teraz

Dziękuję za podpowiedź.
Rada okazała się cenna, a smart zyskał płynność - nie tylko w Youtube.

Ciekawe mnie tylko, że TV był aktualizowany po sieci 2 razy i za każdym razem nie poprawiało to sytuacji. Aż do softu 1116, który zrobiłem przez USB. Od razu widać poprawę!
Wiadomo skąd taka różnica w działaniu smarta jeśli update leci po USB zamiast HTTP?
 
Do góry