F6770 vs F6500

gemini4all

New member
Czy warto dopłacić 300zł do modelu F6770? Widzę, że jest micro dimming i inna podstawka. Potrzebuje TV 40" do drugiego pokoju, nie musi być "wypas" ale przynajmniej tak żeby wieczorem clouding nie bił w oczy.
 

tdx

New member
Bez reklam
[youtube]leNyh2JpM6E[/youtube]

Spokojnie możesz zostać przy F6500

PS F6770 ma też metalowego pilota w F6500 jest plastik
 

gemini4all

New member
Jeszcze biorę pod uwagę Panasonic 42ET60E, te 3 modele wydają się na jedno kopyto i podobny zakres cenowy, przez to za bardzo nie mogę się zdecydować ;) W F6500 nie najgorzej wygląda podświetlenie z tego co widzę na filmiku. Micro Dimming na prawdę coś da w droższym modelu? Ogólnie widzę, że jest mało popularny to coś na wzór F6640.
 

tdx

New member
Bez reklam
Jest inna matryca S-PVA a nie PSA jak w F6500 więc dostajesz wyższy kontrast mam oba TV w domu i większej różnicy nie widzę ale nie porównywałem ich obok siebie :)

ET60 masz na IPS od LG tutaj gorzej z kontastem
 

gemini4all

New member
@tdx jeśli miałbyś możliwość porównać obraz na obu TV przede wszystkim wieczorem przy słabym świetle, to byłbym na prawdę wdzięczny. Skłaniam się ku F6770 gdyż ma podstawkę która mi się osobiście podoba oraz micro dimming, różnica w cenie jest do przełknięcia. A Samsung jednak multimedialnie bije wszystkie inne TV na głowę, a z pewnością będą odtwarzał na nim coś po sieci.
 

luko2707

New member
Witam, zastanawiam się który z TV będzie lepszy pod względem jakości obrazu 55F6500 czy 55F6650. Czy ktoś miał możliwość porównania tych TV? Czy są jakieś zauważalne różnice?
 

tdx

New member
Bez reklam
F6650 S-PVA Vertical led 600hz microdimming lepszy kontrast
F6500 PSA vertical led 400hz mniejszy clouding :)

Co wybierasz :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 
Do góry