F6640 problem uszkodzenie, gwarancja?

Civic

New member
Witam jestem posiadaczem samsunga F6640 40 cali ;) od 2msc. Wszystko ok było ale ostatnio nie działaja mi 2wejscia usb. wczesniej normalnie podpinałem dysk usb 500gb i ogladalem filmy. teraz podłaczam i nic sie nie dzieje. nie widzi go. tak samo innych usb. Czy musze wyslac telewizor na gwarancje czy da sie cos zrobić? i jak to wygląda? przyjezdza ktos po tv? trzeba go jakos zapakować? problem w tym że nie mam orginalnego opakowania ;/. pozdrawiam:)
 

tdx

New member
Bez reklam
Raczej serwis zgłoś to powinni przyjechać i zabrać TV do siebie. Zadko kiedy ale zdarza się że naprawiają na miejscu.
Tylko jak tyś to zrobił :)
 

Civic

New member
nie wiem sam:) poprostu , był cały czas podpiety dysk wyciaglem go podlaczyłem do laptopa zgrałem film podłączyłem do tv i cisza.. ile taka naprawa moze trwać? bo nie wiem ile mam czekać;)
 

tdx

New member
Bez reklam
Możesz jeszcze spróbować resetu do fabrycznych ale raczej masz uwalone te USB. Zgoś usterkę i opisz najdokładniej co się stało czasami trafi sie na ludzi którzy myślą i taka naprawa trwa ok 30 min :)
 

tysma

New member
Serwis samsunga przynajmniej w moim mieście uwija się szybko. Moje pierwsze płaskie telewizory to były samsungi i oba padły na gwarancji. Jeden tak, że nie dało się oglądać-płyta głowna. Drugi paseczki delikatne na ekranie, wg mnie mocno widoczne, pan z serwisu tak średnio je widział, ale coś tam dostrzegał.
Ogólnie skonczyło się ok w obu przypadkach, nie pamiętam jak w przypadku pierwszego, ale było to szybko, drugi tivik reklamowany nie dawno wrócił do mnie dokładnie po 10dniach w wymienioną matrycą-u ciebie 2msc u mnie 8 msc po zakupie.

U mnie serwisant zapytał się czy mam karton, odpowiedziałem, że nie i nie było to problemem wziął tivika i po 10 dniach odwiózł:)
 
Ostatnia edycja:

andrzej4

New member
Sąsiad miał uszkodzoną matryce i przyjechał serwisant wymienił w domu trwało to ok. pół godziny ale pewnie różnie to jest zależnie od regionu.Masz szczęście że nie masz philipsa ja czekałem 3 miesiące.
 
Do góry