EX720 vs NX 720 vs HX 820

slaq

New member
No to 40HX720 wisi na ścianie. Podłączony do TV kablowej przy wykorzystaniu wbudowanego dekodera DVB-C i karty kodowej conax przez moduł CAM. Jeśli chodzi o clouding to jest delikatny, szczególnie z dolnych rogów delikatne smugi w kierunku środku ekranu. W porównaniu do tego co widziałem na zdjęciach samsungów to jest na prawdę mały. Podpiąłem również HDD do nagrywania i znalazłem pierwszy zonk w oprogramowaniu. Po nagraniu programu i późniejszym oglądaniu nie wolno wyłączyć TV w trakcie oglądania z dysku. Ja tak zrobiłem i okazało się, że straciłem wszystkie materiały zapisane na dysku. Co ciekawe miejsce na dysku nadal było zajęte a w liście zapisanych materiałów - pusto. Co więcej po takim "numerze" z wyłączeniem telewizora w trakcie oglądania z dysku, dysk teoretycznie był widoczny, ale nie dało się już więcej włączyć nagrywania. Nie pomogło również wybranie funkcji Wyrejestrowanie dysku i ponowne rejestrowanie dysku. Efekt był dalej bez zmian - część dysku zajęta, brak możliwości nagrywania na dysku. Pomogło dopiero wyrejestrowanie, odłączenie fizyczne dysku od USB, ponowne podłączenie i zarejestrowanie.
Myślę, że jest to poważny błąd w oprogramowaniu TV, bo przez przypadkowe wyłączenie TV w trakcie oglądania traci się bez żadnego ostrzeżenia i bezpowrotnie cały materiał zgromadzony na dysku.
 

Orlando di

New member
Proszę o opinie.

Witajcie! Mi też wpadł w oko ten model 40HX720 ale zastanawia mnie jak dają sobie rade głośniki.
Czy ktoś z was ma listwę dźwiękową 2.1 model SU-B401S i jaki jest dźwięk z niej.
Łatwo konfiguruje się z urządzeniami Wi-Fi
Proszę o opinie.
 
Do góry