ex710 - dzwiek z pendrive przez kino domowe

bono530d

New member
Czesc,

mam 55ex710 (montowal go serwis sony), do tv podlaczony jest wzmacniacz sony str-dg 820, do niego jest podlaczony ps3

problem polega na tym, ze kiedy odtwarzam np. film lub mp3 z pen drive nie moge tego zagrac przez kino domowe - jak tego dokonac? serwis sony rozklada rece...

podobny problem jest z telewizja internetowa - tez dzwieku nie moge zagrac przez kino domowe

dzieki za podpowiedzi

pozdr
 

timbot

New member
Bez reklam
Istotne jest nie tylko co, ale jak/czym podłączyli
Może w mniej zaawansowany sposób:
Gdzie podłączasz tego pendriva - do tv czy do playstation.
Jeśli do tv, to zacznij słuchać z ps3 :)

co jest źródłem telewizji? tuner w TV, czy np. źródło zewnętrzne i czy jeśli oglądasz telewizję, to czy możesz słuchać przez kolumny?
 

bono530d

New member
podlaczenie jest 2 kablami hdmi: tv ze wzmacniaczem, wzmacniacz z ps3

pisalem o sytuacji, gdy wkladam pena do tv, podobny problem jest z dzwiekiem przy ogladaniu telewizji internetowej (ktora jest podlaczona bezposrednio do tv), kablowki na razie nie mam i chwile miec nie bede

troche to dla mnie dziwne, ze musze wkladac pena do ps3, aby sluchac dzwieku przez kolumny... hdmi przepuszcza dzwiek tylko w jedna strone? w menu tv wybieram opcje dzwiek na "system audio" a nie na glosnik tv...

dzieki za podpowiedzi!
 

WojtR

Member
Bez reklam
podepnij kino ( ten wzmacniacz ) optykiem z TV i będzie ok, chyba , że ten twój zestaw ma ARC ( Audio Return Channel ) to powinno pójść ( TV ma ) po HDMI w 2 strony ale chyba nie masz i dlatego nie działa , generalnie widać , że ludziki z serwisu to wysokich lotów :hihi:
 
Do góry