EX500 - divix i napisy dziwne

Najemnik

New member
Witam
Mam od 3 dni EX500 wczoraj puscilm z pendrivea kilka filmow i co najlepsze ze w 1 filmie wyswietla piekne duze biale napisy a nad nimi te same na ciemnym tle strasznie cienkie ktorych nie da sie czytac ale po wylaczeniu napisow zostaja duze biale co mnie ucieszylo:) Lecz na pozostalych 2 filmach wyswietla napisy tylko te na ciemnym tle, o ktorych juz powyzej pisalem. Czy jest na to jakas rada by byly normalnie wyswietlane jak w 1 filmie? Napisy sa w txt i o tej samej nazwie co film. Zmienialem juz na srt ale wogole nie widzi tego pliku. Czcionka napisow jest wszedzie jednakowa w kazdym pliku.
 

z_marian

New member
Witam
... w 1 filmie wyswietla piekne duze biale napisy a nad nimi te same na ciemnym tle strasznie cienkie ktorych nie da sie czytac ale po wylaczeniu napisow zostaja duze biale co mnie ucieszylo:) Lecz na pozostalych 2 filmach wyswietla napisy tylko te na ciemnym tle, o ktorych juz powyzej pisalem. ...

Duże napisy na pewno masz wgrane do filmu na stałe, natomiast te cienkie małe na ciemny tle to są napisy Sony i faktycznie są beznadziejne. Niestety nic nie można z tą czcionką zrobić i pozostaje mieć nadzieję, że Sony w końcu przeczyta posty użytkowników i zmieni rodzaj czcionki w nowym firmware (co nie powinno dla nich stanowić żadnego problemu). Na chwilę obecną pozostaje Ci tylko samemu wmuxować napisy do filmu.
 

Najemnik

New member
Duże napisy na pewno masz wgrane do filmu na stałe, natomiast te cienkie małe na ciemny tle to są napisy Sony i faktycznie są beznadziejne. Niestety nic nie można z tą czcionką zrobić i pozostaje mieć nadzieję, że Sony w końcu przeczyta posty użytkowników i zmieni rodzaj czcionki w nowym firmware (co nie powinno dla nich stanowić żadnego problemu). Na chwilę obecną pozostaje Ci tylko samemu wmuxować napisy do filmu.


Dzieki za pomoc w takim razie musze zrobic tak jak mowisz i poszukac jak wgrac to do filmu chyba ze wiesz to bardzo mi pomozesz:)
 
Do góry