es6800 czy es7000

parmoz

New member
Interesuje mnie ten nowy model 55es6800,jest ok 2tys tanszy ok 7/8000.Czy trace duzo na jakosci obrazu,slyszalem ze sa wymienne moduly w es8000 jak np upgrade procka.Czy nizsze modele tez to maja.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dzisiaj przyglądałem sie 6800 i 8000. Stały obok siebie w MM. Obraz był bardzo podobny. Jednak 8000 "pięknie" odbijał sklep. Jak dla mnie 6800 wygrywa. Różniaca w cenie jest nieadekwatna do możliwości.
Wszyscy czekają na test ES6800 i porównanie do najwyższej serii i konkurencji. Mnie szczególnie intetesuje porównanie do Sharpa 52LE830.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

13FoCuS13

New member
Samsung bije Sharpa na głowe nawet samo Smart TV, ustawianie kanałów, możliwości podłaczenia itp, wiem bo posiadałem LE830 tylko 40 cali. Teraz ES6800 i jestem zadowolony ;)
 

micmus

Member
Bez reklam
Samsung bije Sharpa na głowe nawet samo Smart TV, ustawianie kanałów, możliwości podłaczenia itp, wiem bo posiadałem LE830 tylko 40 cali. Teraz ES6800 i jestem zadowolony ;)

OK to multimedia i wygoda użytkowania, a jak jest z obrazem względem Sharpa, którego posiadałeś. Przede wszystkim jak jest z czernią w nocy oraz równomiernością podświetlania matrycy ?

Pozdrawiam
 

andrewxxx

New member
Oglądałem filmy w 3D w LG 660S (leciało akurat demo dedykowane pod LG). Dużo efektów wychodzenia z ekranu itp. Powiem szczerze, iż podobały mi się efekty.

1. Czy może ktoś napisać czy efekty 3D będą takie same jak w ES6800 czy gorsze? Widziałem jedynie efekty 3d i jakość obrazu w ES7000 i powiem szczerze, że było bardzo dobre ale jak one się mają do ES6800?

Przy okazji napiszę małe spostrzeżenie odnośnie skalowania obrazów. Ostatnio w MM stały dwa modele (akurat 32") obok siebie (es6800 i 660s) i leciał obraz w SD i wg mojej oceny to LG posiadał lepszy obraz od samsunga.

2. Czy może ktoś napisać czy samsung posiada możliwość zmiany koloru napisów oraz ich zmianę wielkości napisów (z USB)?
 
Do góry