Epson EH - TW450 - czy tylko do gier?

cezar1972

New member
Zastanawia mnie jedno. Na tym form panuje opinia, że Epson EH-TW450 nadaje się przede wszystkim do gier (kino raczej nie), a Benq W600 jest bardzo dobrym budżetowym rozwiązaniem do filmów. Tymczasem ten Epson jest bardzo zbliżony parametrami do Benq W 600:

Epson EH-TW450:
kontrast 3000:1
jasność 2500 lm
lampa 200W
głośnik 1W

Benq W600:
kontrast 3000:1
jasność 2600 lm
lampa 230W
głośnik 2W

Więc jak to w końcu jest - projektor DLP jest świetny do kina domowego, a projektor LCD o zbliżonych parametrach to kupa nadając się co najwyżej do gier? :shock:

Gorąco zachęcam do dyskusji na ten temat, bo być może ten Epson nie jest taki zły :???:.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Osobiście nie odniosłem wrażenia że TW450 to "o kupa nadając się co najwyżej do gier". Zdajesz sobie sprawę, że cyferki/parametry czasami mają się nijak mają do subiektywnych odczuć widza. Czy widziałeś obraz z obu, czy opierasz się na cyferkach i opiniach innych.
 

cezar1972

New member
Nie widziałem tych dwóch projektorów w akcji. po prostu czytając to forum bardzo często pojawiają się opinie, że Epson 450 jest stworzony raczej do gier, a Benq W600 jest super do kina. Ciekawi mnie więc jak jest naprawdę. Liczę na opinie osób, które miały do czynienia z tym sprzętem.
 
Do góry