Ekran projektor telewizor w jednym pokoju

czuryl

Member
Witam forumowiczów!

Właśnie zakupiłem projektor do pokoju (salonu) w którym do tej pory na ścianie czołowej był ustawiony telewizor. Teraz dylemat jak połączyć jednocześnie telewizor na co dzień i ekran projekcyjny (film wieczorem).
Zastanawiam się jak zdaje egzamin ekran zwijany który można rozwinąć przed telewizorem? Jakieś 45 cm od ściany.
Np manualny Bueno Screen 120". Czy dostaje wibracje czy falowanie czy jest stabilnie. Czy polecacie coś innego.
proszę o Wasze doświadczenia jak to pogodzić.
Dodatkowo bez problemu zostaje kino domowe (ustawienie głośników pozostaje bez zmian)
dzięki
 

mikolaj13

Member
Ja sobie kupiłem takie urzadzonko Matrix w standardzie 1.4 za 420 zł i chodzi rewelacyjnie . Dwa wyjścia i cztery wejścia , można nawet oglądać niezależnie ...oczywiście jak ktoś lubi :)
 

czuryl

Member
Bardziej mi chodzi o położenie ekranu projekcyjnego - czy daje radę powieszenie go przed telewizorem?
Bo nie widzę innego miejsca w pokoju na jego powieszenie.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Witam.

Kazdy ekran zwijany, czy to recznie, czy elektrycznie posiada niejsze lub wieksze niestety falowanie, szczegolnie na bocznych krawedziach. no chyba, ze jakis model elektryczne zwijany Stewarta za pare tys. zl jest tego pozbawiony. Osobiscie posiadam optome 9092 kupiony pare lat temu za ok 200 zl , po opuszczeni jest przed Tv jakies 10 czm i faluje delikatnie na bokach. jednka przyzwyczailem sie do tego efektu i nie zwracam na to uwagi podczas seansu - obraz jest praktycznie niezmieniony (ogladam z ok 4,5 m, ekran 92")
 

czuryl

Member
Panowie czym się sugerować w wyborze ekranu? (potrzebuję ręcznie zwijany ze względu na koszty)
Czy ekrany BuenoScreen to dobry wybór? Potrzebuję 110 - 120 cali. Podeślijcie jakiś namiar na dobry i niedrogi ekran.
 
Do góry