Ekran do projekcji - inna idea

marianek1963

New member
No skoro tak mówisz Tidus... Znasz się na tym. Napisałem to na podstawie tego, że kiedyś kupiełem PT-AE500, który w swoim czasie był najdroższym modelem - za ok. 8000 zł. Teraz? Dasz 8 stówek? Ma 400 h i leży w garażu w pudełku. Nic mu nie dolega. Potem to AX100 co jest teraz, również "górna półka" na swój czas - najnowszy, więc najdroższy model. Cena podobna jak na starcie to 500. A teraz? Dasz trójkę? Też ze 400 h - mało świecę, głównie za sprawą pomocnika w postaci wysłużonego SONY.

Te moje "górne półki", to Allegro, więc pewnie się śmiejesz, bo znasz inne zakamarki i źródła i teraz parskasz, że nie wiem co to prawdziwa "górna półka". Może na tych prawdziwych szczytach jest inaczej? Pewnie masz rację!
 

marianek1963

New member
Wstyd mi

Hej Maracz! Zawstydzasz mnie! Nie było moją intencją żeby prezentować chałupę tylko ekran. Ale dzięki. Miło.
Tylko jak to pójdzie w tym kierunku, to zaraz Admin nas przeniesie do dyskusji na forum Muratora.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
A tam zaraz Murator, co najwyżej tutaj przeniesie:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=4671

A jeśli chodzi o Twój "pokoik" do kina, mnie w pierwszym momencie odrzuciło, ale po kolejnych fotkach wrażenie się poprawiło, a przypuszczam że w rzeczywistości mogłoby (dla mnie) być całkiem całkiem, jest pewnie jakiś genius loci... ;)

Odrzut oczywiście nie wynikał ze skłonności do wspomnianego pawia, wręcz przeciwnie, mimo iż to nie moja bajka (dlatego wspomniałem przysłowie starożytnych) to jak najbardziej doceniam (żeby nie napisać podziwiam) fakt, iż pokój a raczej cały dom jest URZĄDZONY według konkretnej koncepcji i z zamysłem, ma swój bardzo wyraźny styl...
:eek:k:

P.S. Myślę że warto fotki zamieścić w wymienionym topicu. :)
 
Do góry