E3 2010

Carbon_

New member
Bez reklam
Podobnie jak rok temu zakładam temat o naszych ulubionych targach w którym rozmawiamy o wszystkim co z nimi związane.
W tym roku e3 odbędzie się w dniach 15-17 czerwiec 2k10 i zapowiada się bardzo ciekawie. Na co liczycie i co chcielibyście zobaczyć?


Z rzeczy które mnie interesują:

- The Last Guardian - gra na miarę Shadow of the Colossus?
- Rage - ciekawi mnie ten tytuł od id Software. Carmack wie jak zrobić świetnego fps'a, a połączenie dooma-mad maxa-wyścigów-otwartego świata zapowiada się bardzo ciekawie.
- Super Mario Galaxy 2, Metroid: Other M, nowa Zelda - czyli killery od Nintendo.
- Nintendo 3DS - bardzo jestem ciekawy nowego handhelda Niny.

Cicha nadzieja:

- Half-Life 2: Episode Three / Half-Life 3 - kontynuacja niesamowitej gry osadzonej w niezwykłym uniwersum. Szanse praktycznie są zerowe, ale byłaby to dla mnie zapowiedz targów.
- Uncharted 3 / Jak 4 - czyli nowa gra Naughty Dog.
- GTAV - najlepiej dziejące się w azjatyckim kraju.
- SSX4 - arcade snowboarding game. Świetna seria, której zabrakło w obecnej generacji.
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja najbardziej liczę na jakieś informacje na temat Uncharted 3, Resistance 3, pokaz gierek typu Wii Sports Resort z wykorzystanie tych "różdżek".
Może jakiś nowy exclusive, może jakaś nowa gra od Quantic Dreams ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Rage hm może być ciekawie. Nowy podobno świetny silnik graficzny :) Ciekawość ! Dead Space 2 to gra która mnie kręci :krol:
 

Peek

New member
Bez reklam
Generalnie tegoroczne E3 zapowiada się o wiele mniej ciekawie niż zeszłoroczne:(.

Jednak tak jak każdy czekam na różne ciekawe newsy:
- Gry na PS Move i Natal (chociaż bardziej nastawiam się na PS Move)
- Takie gry jak choćby Uncharted 3 czy GTA V (moim zdaniem żaden z tych tytulów na tych targach się nie pojawi)
- może, może PS4 lub X720??
- PSP 2, 3DS
- Nowe Exclusivy na konsole

i wiele innych choć liczę, że to nie bedzie to co w zeszłym roku (aczkolwiek chciałbym się mylić).
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A może coś będzie o Gran Turismo 5? Może pokażą jakąś nie renderowaną fotkę? :D
 

Peek

New member
Bez reklam
Zdecydowanie bardziej prawdopodobne niż jakieś newsy o Uncharted 3, GTA V czy np Forza 4 i inne kontynuacje hitów są np:

- Grywalne kody takich gier jak Crysis 2, Medal of Honor, EA MMA, może Max Payne 3, LA Noire, czyli grywalne kody gier juz zapowiedzianych.
- Jakieś zapowiedzi (ale nie tych o których mówią tylko gracze jak wcześniej podawane U3 czu GTA V) InFamous 2, Batman Arkham Asylum 2 czy Gran Turismo 5 i Agent (tajemniczy exclusive na PS3)

I tych rozwiązań jestem pewny na 90%, a co do gier mniej prawdopodobnych jak wymienione U3 i GTA IV daje co najwyżej 5-10%.
 

debeef

New member
Bez reklam
The Last Guardian, o Rage zapomniałem, a to ciekawa pozycja, interesuje mnie także LBP2, jakakolwiek informacja o grze QD o GT 5 na pewno coś usłyszymy...
 

Peek

New member
Bez reklam
Możliwe, że czymś zaskoczy tez Microsoft, mój Xbox 360 ostatnio powrócił do łask, bo Alan Wake to prawdziwy majstersztyk a Splinter Cell Conviction też sroce z pod ogona nie wylazł;).
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Z pewnością wszyscy 3 gracze będą mieć mniejsze lub większe megatony, którymi zaskoczą dopiero na samym pokazie.
 

Peek

New member
Bez reklam
Tak, gdzieś w kuluarach majaczy się nawet o Wii 2, ale moim zdaniem to jeszcze nie czas na nową generację konsol. Tak czy siak E3 może nie bedzie tak wybuchowe jak w zeszłym roku, ale na pewno nie bedzie nudne.
 

debeef

New member
Bez reklam
Pojawia się także plota o pokazie psp 2, w związku z bardzo słabą sprzedażą psp go i premierą 3ds
 

Carbon_

New member
Bez reklam
preshow_pressconf.jpg


+ 9h u nas.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja zrobiłem sobie liste gier, na temat których oczekuję info (z wyłączeniem mało realnych jak GTA IV):

- EA MMA (grywalny kod)
- Kane & Lynch 2(grywalny kod singla)
- Mafia 2 (grywalny kod singla)
- F1 2010(grywalny kod)
- Metal Gear Solid: Rising (grywalny kod, informacje o fabule)
- WRC (grywalny kod, informacje)
- Max Payne 3 (grywalny kod)
- Medal of Honor (grywalny kod)
- L.A. Noire (grywalny kod)
- Crysis 2 (grywalny kod)
- Call of Duty: Black Ops (grywalny kod)
- Batman 2 (informacje)
- NFS od Criterion (grywalny kod, informacje)
- InFamous 2 (informacje)
- Killzone 3 (grywalny kod)
- Assassin's Creed Brotherhood (grywalny kod, informacje)
- AGENT (informacje)
- 3DS (demosntracja gotowego modelu lub informacje)
- PSP 2
- PS Move ( demonstracja gier dodanych do niego i działania na osobnych grach)
- Gran Turismo 5 (data premiery)

Mało realne:
- GTA IV
- Nowy Splinter Cell
- Modern Warfare 3 od Treyarch
- Nowa Gra od Respawn pod skrzydłami EA (dawniej Infinity Ward)
- Forza Motorsport 4
- Uncharted 3
- Alan Wake 2
- Fight Night Round 4

Zobaczymy co się sprawdzi;)
 

debeef

New member
Bez reklam
GTA IV już chyba wyszło jakiś czas temu c'nie :?::?::?:
Killzone 3 już możesz zobaczyć na necie
Infamous 2 jest już robiony
PS move może nawet będzie miało tam swoją premierę
Alan Wake 2 dałbym pod nierealne :) tak jak i nowe Splinter Cell
 

Peek

New member
Bez reklam
Co do GTA to chodziło mi o 5 część. Killzone 3 jest, ale co na tym filmiku widać? Nie było oficjalnej zapowiedzi Infiamous 2 dlatego czekam na gameplay na E3. No to właśnie Alana i SC dałem pod mało realne. Co do PS Move to premiera ma być na święta z tego co wiem.
 

Peek

New member
Bez reklam
Czy wie ktoś z was czy z konferencji będą transmisje w necie na żywo?

Z tego co pamiętam video oglądałem na zwo na gametrailers, a tłumaczenie tego co sie dzieje na polski na żywo aktualizowane na polygamii.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
GameSpot na pewno i jeszcze coś się znajdzie. Konferencje, jak zawsze, obejrzę streamowane na żywo, komentując jednocześnie na shoucie forun N+ ;)
 
Do góry