E3 2009

Bambolo82

Banned
Jestem w szoku. Nie mogę ochłonać...uffff. Brawo SONY!!!!! PSP to potęga!!!

@Peek: PSP Go nie mieści się w kieszeni, powiadasz?:rolleyes: A Kaz Hirai wyjął i pokazał PSP Go skąd? PSP GO REWELACJA!!!!!!!

Tylko szkoda że cena 249$, czyli jakieś 800-900 zł.

Pod względem ilości contentu PS3 też się pięknie pokazało. GT5 z WRC i NASCAREM!!!! Zniszczenia!!! 800 aut w edycji na PSP!!!

Nowy PRAWDZIWY Metsal Gear tylko dla PSP!!!!

SONY RULEZ!!!! :eek:
 

cyber78

Member
Bez reklam
A mi bardziej się podoba PSP300, zastanawiam się czy w PSP GO nie będzie przeszkadzał wysunięty wyświetlacz przyciskom L1 i R1 - tutaj najczęściej jest fire , i położenie analoga prawie na środku.
Ale jak już napisałem - dobrze że zostawili wybór i wsparcie dla obu wersji.

Bo PSP2 to to nie jest zdecydowanie.
 

mietek099

New member
Jak zobaczyłem Uncharted 2 to mnie wbiło trochę w fotel. Potem wiało trochę nudą i aż się zdziwiłem, co z mega killerami Sony. Na szczęście druga połowa konferencji ponownie wbiła mnie w fotel a na końcu docisnęła tak, że nie mogłem złapać tchu :grin:. GT 5 rozwaliło na kawałeczki (uszkodzenia ;]), GoW 3 pozamiatał a The Last Guradian (aka Project Trico) zaskoczył świeżym wykonaniem. Generalnie uważam konferencję za BARDZO udaną. To co miało wbić w fotel - w fotel wbiło ;] Szkoda tylko, że nie pokazali nic nowego z Heavy Rain.

P.S.
Nowe wibratory traktuję bardziej jako casualowatą zabawkę, która powstała ze względu na wymogi dzisiejszego rynku. Podobały mi się elementy FPP i ogólna precyzja urządzenia.
 

Bambolo82

Banned
PS3 wprost ocieka fantastycznymi ekskluzywnymi grami.

Ciekawe co to bedzie za ekskluzywna gra od Rockstar "Agent"??? :eek:

Widziałem też Eye Toy Pet!!! :grin: :grin:

Przeszły mnie dreszcze jak zobaczyłem nową grę Uedy :eek:

Miło że Sony wyróżniło zajawką m. in. polskie Call of Juarrez :)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
- Uncharted 2 - Gra prezentuje się świetnie. Widoczność powala (Podobnie JC2). Jednak z całym szacunkiem do Naughty Dog.. Nathan to fajny gość, ale daleko mu do Jaka a dżungla to nie Haven City. Chce nowego Jaka.

- Assassin's Creed 2 - Boże jak to wygląda. Rewelacja graficzna !!

- Gran Turismo 5 - Wydadzą to przed 2015? Ile można czekać? Pozdrawiam farumowego naiwniaka, który rok temu prognozował, że gra ukaże się w 2008 r. :D

- God of War 3 - Muszę to zobaczyć w HD, bo była słabo widać.

- The Last Guardian - Poprawiona i rozszerzona wersja ostatniego trailera. Miejscami wygląda to obłędnie a animacja miażdży. Długo poczekamy na tą grę, bo gry Ico Team ewoluują podczas tworzenia niemal do końca. I tak gra będzie na 10/10.

- Heavy Rain - co jest? Czyżby gra była aż tak odległa? Załamka !!

Ogólnie gry świetne i b. mocny line-up, tylko nadal trzeba czekać. No bo co? Tylko Uncharted w 2k9 ? Zaj***ście :-(
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Jestem w szoku. Nie mogę ochłonać...uffff. Brawo SONY!!!!! PSP to potęga!!!

@Peek: PSP Go nie mieści się w kieszeni, powiadasz?:rolleyes: A Kaz Hirai wyjął i pokazał PSP Go skąd? PSP GO REWELACJA!!!!!!!

Tylko szkoda że cena 249$, czyli jakieś 800-900 zł.

Pod względem ilości contentu PS3 też się pięknie pokazało. GT5 z WRC i NASCAREM!!!! Zniszczenia!!! 800 aut w edycji na PSP!!!

Nowy PRAWDZIWY Metsal Gear tylko dla PSP!!!!

SONY RULEZ!!!! :eek:
Oj Bambolo, Bambolo czuć tu troche fanbojem, ale uznam, że po prostu lubisz Sony.

Na mnie prezentacja Sony zrobiła wrażenie mniejsze od Microsoftu. Podobało mi się:
- Uncharted 2
- Nowy gry na PSP tu naprawde ogromne brawa dla Sony, ozywiają na nowo swoje małe maszynki.(Gran Turismo, Resident, MGS, Assasins Creed, LBP, Motorstorm)
- Agent (ciekawe co to będzie?)
- Assasin Creed 2 MIAŻDŻY ! ! ! ! !
- Gran Turismo 5 (Ale będzie walka z Forzą i może z Shiftem!)
- God of War 3 (Może nawet kupię?)

Nie podobało mi się:
- PSP Go (totalna kaszana jak twierdzi wiekszość, ale o tym już w wątku PSP Go)
- MAG (nie lubie gier bez single playera)
- Final Fantasy (za kosmiczny)
- Last Guardian (za kosmyczny)
- 2 wibratory z czujnikami ruchu.
- Ludzikowe wyscigi (za słodko tam)

Ahh jakie fantastyczne czasy przychodzą dla konsolowców! Aż nie sposób wymienić tego ogromu doskonałych tytułów!

Zabrakło mi Heavy Rain i jeszcze wielu innych, ale Sony i Microsoft na E3 przygotowały się bardzo dobrze, bardzo fajne tegoroczne targi.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Carbon_ napisał:
- Gran Turismo 5 - Wydadzą to przed 2015? Ile można czekać? Pozdrawiam farumowego naiwniaka, który rok temu prognozował, że gra ukaże się w 2008 r. :D

Dziękuje za nazywanie mnie naiwniakiem. Musze powiedzieć, że po Tobie akurat się tego spodziewałem. :???: W 2008 r. ukazał się GT5 Prologue i nigdy nie uważałem że pełne GT5 pojawi się w 2008 r. Nadal myśle, że Sony wyczeka MS i Forze 3, ktora wyjdzie na jesień 2009, a potem zmiażdzy konkurenta dając nam GT5 na gwiazdkę 2009 r. Na konferencji E3 2009 nie podano daty i ja widzę tu właśnie sprytny ruch Sony, ktore się czai. GT5 na PS3 jest już gotowe (Polyphony robi teraz port GT5 na PSP; Yamauchi wyraznie kiedyś podkreślił, że Polyphony weżmie się za GT na PSP jak tylko skończy modelować te tysiąc pare aut w GT5 dla PS3) i Sony tylko czeka z premierą...

Carbon_ napisał:
Ogólnie gry świetne i b. mocny line-up, tylko nadal trzeba czekać. No bo co? Tylko Uncharted w 2k9 ? Zaj***ście :-(
C'est la vie... Całe życie na coś czekamy i bedziemy czekać. Taka kolej rzeczy. W 2010 też będą jakieś premiery gier. W 2011 też jakieś. W 2012 tez jakieś. W 2025 też. Itd. Itd. ;)

@Peek: czy mogłbyś napisac na forum gdzie Kaz Hirai mial schowane PSP Go na konferencji E3 Sony w 2009? Jakoś nie doszukałem się odpowiedzi :rolleyes:

PEACE, chłopaki! E3 2009 wypadło bardzo dobrze dla X360, PS3 oraz chyba też Nintendo nie dało ciała.
 

mataman

New member
Bez reklam
Generalnie konferencja sony troche mnie rozczarowała. Poza nowym kontrolerem nie pokazano nic nowego. MGS na psp średnio mnie interesuje, gt juz bardziej. Dla tej gry mógłbym kupic psp.

Brak daty premiery GT5 uważam za porażkę a nie chwyt marketingowy. Fajnie że będzie wrc tylko jak coś jest do wszystkiego to wiecie. Uczucia mam mieszane ale, GOW3 MIAŻDŻY !!!!!!!!!!
 

dienekes' shade

New member
Zachwycił mnie (po raz kolejny :mrgreen: ) materiał z The Last Guardian oraz gameplay z GOW III :eek:k:

Rozczarowuje brak konkretnego ścigania z GT 5, o dacie premiery nie wspomnę, choć gdybym zobaczył, a zwłaszcza usłyszał, na jakim etapie jest Polyphony i był, w efekcie, kontent, 2011 r. by mnie nie zmroził ;)

Osobiście nie lubię WRC (tarmac i RWD all the way!) i NASCAR (sport w którym z powodzeniem ludzi mogłby zastąpić małpy) dlatego też, ww. "tryby" nastawiają mnie raczej na nie - podzielam tu zdanie mataman' a. Bogactwo elementów jest wręcz pożądane, o ile nie odbywa się kosztem poszczególnych części składowych. Pewnie za rok, dwa, dane nam będzie ocenić :D :D :D

Ucho mówi mi, że SHIFT będzie tym, na co czekałem od dłuższego czasu, ale boje się o gniotowaty model jazdy rodem z GRID. Liczę na te wszystkie opcje dotyczące realizmu i obym się nie przeliczył... Ogromny plus dla EA za konkurs dla zwiedzających i BMW M3 e 92 w roli nagrody. Cóż za promocja! :krol:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Rozczarowuje brak konkretnego ścigania z GT 5, o dacie premiery nie wspomnę, choć gdybym zobaczył, a zwłaszcza usłyszał, na jakim etapie jest Polyphony i był, w efekcie, kontent, 2011 r. by mnie nie zmroził ;)
Heh, Bambolo twierdzi, że gra jest już gotowa od kilku miesięcy a Sony trzyma ją w szufladzie na specjalną okazję :D


dienekes' shade napisał:
Zachwycił mnie (po raz kolejny :mrgreen: ) materiał z The Last Guardian
Wiesz co dobre :eek:k:
 

cyber78

Member
Bez reklam
Carbon_ napisał:
Heh, Bambolo twierdzi, że gra jest już gotowa od kilku miesięcy a Sony trzyma ją w szufladzie na specjalną okazję :D
Tak, a świstak siedzi i zawija w te sreberka :p

Na poważnie to była jedna z najgłupszych teorii jaką wysnuł, pewnie trzymają tą grę bo dbają o swoich klientów i fanów, żebyśmy za dużo pieniążków nie wydawali. Myślałem, że po ostatnim banie i powrocie w starej karnacji się troszkę uspokoi, ale zaczyna się znowu rozkręcać - chociarz może trzeba mu tym razem wybaczyć, cała ta podjarka w trakcie E3 może się udzielić każdemu.
 

arsenal

Moderator
VIP
Dla mnie wszystkie konferencje Sony i M$ były o.k. Bez rewelacji ale cóż wymagać w tych czasach. Szefom Nintendo już naprawdę od kasiorki palma odbiła i żyją w innym świecie. Panią Cammy niech przesuną gdzieś, gdzie nie będzie usypiać ludzi. Nuuuuda, żadnych pozytywnych zmian w strefie sieciowej, która na Wii leży i kwiczy. Prezentowane gry kompletnie poza moją kategorią wiekową albo zainteresowań.
Ogólnie, wszędzie było bezpiecznie, czasem lekko żenująco lub nudno( Wii motion plus, Wii pulse detector czy jak to się tam zwie-bzdura taka jak i balance board ale naród USA to kupi bo ma logo BigN ; nowe Dildo od Sony; wszystko co z Halo związane - dla mnie marka po Halo3 została udupiona). Prezentacje tak w sam raz skrojone na kryzys. Poza kamerą Microsoftu. Może wyjść z tego rewelacja i wielki problem Nintendo - jeśli będzie działać tak jak obiecują to może w końcu kupię jeden z tych "rewolucyjnych gadżetów" . Ale... już nie takie cuda miały zarządzić.
Gry do mojego obowiązkowego zakupu:
Project TrICO - i wszystko jasne :):):)
Uncharted2 - akcja, akcja, akcja
Modern Warfare 2( jak mi się multi w K2 znudzi)
FORZA3!!!( nad GT5 pastwił się nie będę - F3 raczej darmowe demo dostanie;))
The Secret of Monkey Island:SE! na XboxLive( Wreszcie ktoś zabrał się za klasykę - teraz Flashback i Another World poproszę)
Perfect Dark też na XboxLive. Mistrz od Rare.
Reszty jeszcze nie ogarnąłem bo przecież E3 jeszcze trwa.

Kto został w tym roku z lekka wydymany? Tony Hawk naprodukował się z tą swoją elektryczną sklejką a niecałą godzinę później chłopak mówi tylko "scan" i po problemie. :lol:

Ach no i zapomniałbym. FFVII już mi się na dysk ściąga. FFVII!!! Za 9,99$!
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Przypomniała mi się jeszcze jedna kwestia która pojawiła się podczas konferencji SONY, otóż jakiś czas temu pojawiły się plotki jakoby SONY planowało wprowadzenie opłat abonamentowych za dostęp do swojego sklepu, podobnie jak ma to miejsce w stajni MS. Wczoraj kilkakrotnie podkreślano, że posiadacze PS3 mają tą usługę za FREE, jeżeli w tym roku (pomiędzy E3'09 a E3'10) wprowadzą jakieś opłaty to będziemy mogli czuć się oszukani.
 

tomiga

New member
Bambolo82 napisał:
Jestem w szoku. Nie mogę ochłonać...uffff. Brawo SONY!!!!! PSP to potęga!!!

@Peek: PSP Go nie mieści się w kieszeni, powiadasz?:rolleyes: A Kaz Hirai wyjął i pokazał PSP Go skąd? PSP GO REWELACJA!!!!!!!

Tylko szkoda że cena 249$, czyli jakieś 800-900 zł.

O ile mnie pamiec nie myli to cena dla europy to 249 ale EURO. Tak wiec wychodzi to bardziej kolo 1100 PLN
 

Bambolo82

Banned
tomiga napisał:
O ile mnie pamiec nie myli to cena dla europy to 249 ale EURO. Tak wiec wychodzi to bardziej kolo 1100 PLN

Pomyłka. Na Polygamii komentujący na żywo konferencję Siny pomylili się. Konferencja E3 odbywa się w USA i podano cenę PSP Go w dolarach amerykańskich ($), a nie w Euro!!! Widziałem na żywo!!!

PSP Go od pażdziernika za 249$

1 $ = 3,15 zł
249 $ = 784 zł
 

cyber78

Member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Pomyłka. Na Polygamii komentujący na żywo konferencję Siny pomylili się. Konferencja E3 odbywa się w USA i podano cenę PSP Go w dolarach amerykańskich ($), a nie w Euro!!! Widziałem na żywo!!!

PSP Go od pażdziernika za 249$

1 $ = 3,15 zł
249 $ = 784 zł

To musiało ci coś na łączach zrywać, bo u mnie na żywo podawali 249 dolarów, 249 euro i jeszcze w jenach, chyba 26 800, ale nie jestem pewien bo gościu się pomylił i przejęzyczył i w końcu nie jestem pewien ile tych jenów miało być.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Przecież nigdy nie stosuje się bezpośredniego przelicznika wynikającego z kursów walut. Zazwyczaj przelicznik wynosi 1:1.
 
Do góry