Dźwięk w SAMSUNGU LE-32R82B

sensible

New member
Witam od jakiś 3 miesięcy jestem można powiedzieć prawie zadowolonym posiadaczem telewizora LCD samsung LE-32r82B, mówię prawie bo od samego początku przy pewnej częstotliwości dźwięku (zarówno jak ktoś mówi cienkim głosem bądź leci muzyka z wysokimi tonami ) głośniki zaczynają pierdzieć. Na początku myślałem że to wina sygnału , ale teraz niestety jestem pewien że głośniki użyte w tym moim LCD nadają się do niczego. Moje pytanie brzmi czy inni użytkownicy tego modelu też mają takie odczucia czy po prostu może ja tylko tak trafiłem. Dzięki za jakieś info.
 

sensible

New member
Nie wierzę że nikt nie ma takiego problemu z tym dźwiękiem co jak , nie bądzcie tacy podzielcie się spostrzeżeniami...
 

paradoks1

New member
sensible napisał:
Nie wierzę że nikt nie ma takiego problemu z tym dźwiękiem co jak , nie bądzcie tacy podzielcie się spostrzeżeniami...
Ja posiadam model 32M87 ale głosniki napewno są takie same. Przy skali głośnści do 30 wszysto u mnie jest ok powyżej głośniczki faktycznie pierdzą . Z tego co ludzie piszą wszystkie TV zachowują się podobnie. Proponuję zakup dobrego kina domowego :)
 
Do góry