Dzwiek bezprzewodowo.

kpietrek

New member
Witam

Posiadam kino domowe SONY. czy sa jakies uzadzenia by dzwiek przeslac do glosnikow bezprzewodowo?? czyli musialby byc jakis nadajnik (przy wyjsciu z kina) i jakis odbiornik przy glosnikach.
 

darkmajin

Member
Bez reklam
tak szczegółowo opisałes swoje kino ze szok...

musi byc nadajnik a po drugie musisz kupic ( jezeli kolumny nie sa orginalnie bezprzewodowe ) jakis zasilacz i odbiornik... gdzies juz byl taki watek drogie to jak cholera

a nawet jak kupisz kino bezprzewodowe to kazda kolumne itak trzeba podłaczyc do zasilania wiec bezprzewodowe to zła nazwa :D

odpusc sobie lepiej kup listwe przypodłogowa za ok.7 zł 3,5m kabel jaki i porzadnie ukryj ja mam w pokoju ze 40m kabla a zadnego nie dojrzysz :)
 

kpietrek

New member
darkmajin napisał:
tak szczegółowo opisałes swoje kino ze szok...

musi byc nadajnik a po drugie musisz kupic ( jezeli kolumny nie sa orginalnie bezprzewodowe ) jakis zasilacz i odbiornik... gdzies juz byl taki watek drogie to jak cholera

a nawet jak kupisz kino bezprzewodowe to kazda kolumne itak trzeba podłaczyc do zasilania wiec bezprzewodowe to zła nazwa :D

odpusc sobie lepiej kup listwe przypodłogowa za ok.7 zł 3,5m kabel jaki i porzadnie ukryj ja mam w pokoju ze 40m kabla a zadnego nie dojrzysz :)

dzieki wielkie chyba bede musial tak puscic w listwach przypodlogowych dzieki wielkie za informacje. a skoro moj pomysl jest drogi w realizacji to raczej sobie odpuszcze.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Aż tak drogi nie jest - kilka stówek. Problem w tym, że nie jest warty nawet tej kasy - jakość sygnału analogowego puszczonego w eter nie jest zbyt dobra (powiem szczerze - nie mogę słuchać słuchawek bezprzewodowych, bo brzmią fatalnie - takie troszkę lepsze radio). No i albo kolumny są na baterie, albo ciągniesz kable zasilające, jak pisał przedmówca...
 

dinderi

New member
darkmajin napisał:
odpusc sobie lepiej kup listwe przypodłogowa za ok.7 zł 3,5m kabel jaki i porzadnie ukryj ja mam w pokoju ze 40m kabla a zadnego nie dojrzysz :)
A jak ładny kabel i do tego za kilka stówek, to aż grzech zakrywać ;)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
no niewiem czy bym jakiegos calowego potwora puscił do tylnych :)
a i racja ładny kabel trzeba eksponowac i to robie ale tylko na frontach :)
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Nie ma jak to eksponować wijącego się pytona...:razz:

Chyba nie macie małych dzieci, dla których widok kabla na podłodze to zaproszenie do jego wyrwania - zabawa przednia, gorzej ze zmasakrowanymi kolumnami... Do tej pory udawało mi się zdążyć przed Miniaturką, ale długo to nie potrwa, bo już powoli przemieszcza się "na dwóch"...
 

darkmajin

Member
Bez reklam
narazie niemam takich problemow :)

ale jak bym zobaczył wgniecony glosnik w kolumnie za xxxxx $ to ...bym płakał chyba :p
 

sempik

New member
Dlatego nie przypadkowo zaopatrzyłem się w Infinity Beta z metalową maskownicą. Nie zbyt korzystnie wpływa to na emisję dźwięku. Przy głośnym (bardzo głośnym) słuchaniu muszę z suba zdejmować maskownicę, bo zaczyna lekko bzyczeć. Za to ochrona głośników nie do sforsowania przez malucha. Chociaz jeszcze nie tastowane. Mój maluch jeszcze w brzuszku u mamusi;)
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Wy tu piszecie o drobnych uszkodzeniach. Musiałem się pozbyć starego kina JBL, bo Miniaturka zwaliła sobie kolumnę na łeb (twardy ma)...
 
Do góry