Działanie AV w rożnych ustawieniach

Gregory.d

New member
Witajcie
Jestem użytkownikiem onkyo 616
AV podłączony jest do TV po hdmi i włączony return chanel. Daje to możliwość słuchania tv przez Av. I teraz pojawia sie ważne pytanie. Chce jednocześnie z innym domownikiem słuchać tv albo odkładać film z DVD ale tak bym ja mógł dokonywać tego przez sluchawki a inna osoba normalnie dźwiękiem z tv. Czy jest to możliwe a jak tak to jak to uzyskać? Zauważyłem ze gdy wycisze Av to nie idzie dźwięk z tv (tv Sharp) a zwiększanie głośności tv podnosi wartość w Av
Pomóżcie jak to uzyskać
Z góry dziekuje
 

Gregory.d

New member
Witajcie
Jestem użytkownikiem onkyo 616
AV podłączony jest do TV po hdmi i włączony return chanel. Daje to możliwość słuchania tv przez Av. I teraz pojawia sie ważne pytanie. Chce jednocześnie z innym domownikiem słuchać tv albo odkładać film z DVD ale tak bym ja mógł dokonywać tego przez sluchawki a inna osoba normalnie dźwiękiem z tv. Czy jest to możliwe a jak tak to jak to uzyskać? Zauważyłem ze gdy wycisze Av to nie idzie dźwięk z tv (tv Sharp) a zwiększanie głośności tv podnosi wartość w Av
Pomóżcie jak to uzyskać
Z góry dziekuje

Witajcie ponownie
Do powyższego pytania dochodzi jeszcze jeden problem z podłączeniem
Mając podłączony tv do Av po hdmi i włączony return chanel chcąc słuchać np radia internetowego włącza mi sie automatycznie tv. Jak go wyłączam to rownież Av. Jak tego uniknąć nie rezygnując z return chanel
 
D

Deleted member 452525

Guest
Po co wykorzystywać kanał zwrotny arc? Ja mam podłączony optykiem do tv i nie ma problemu z samoczynnym załączaniem czegokolwiek.
 
Do góry