Dylemat: SONY 46W4000 , SHARP LC46XL2E , JVC LT-47V80 czy moze inny

AdamAdi

New member
Witam
Serdeczne prosba i podziekowanie za KAZDA opinie.
Co byscie kupili z tych trzech ?
Przedział cenowy ktory mnie interesuje to w 5000-6000zl i wielkosc 46 lub 47 cali...

A MOZE COS INNEGO JESZCZE ?

Bardzo mi tez zalezy na Waszych opiniach dot.porownania tych 3modeli i wybrania jednego. Ewent - jakas inna dobra sugestia (tylko co -TOSKA/PHILIPS?)

PS uzywam tunera cyfrowego z kablowki + SD kablowka + PS3 (i wazne zeby mi w wyscigach czy tez przy pilce noznej nic nie smuzylo)

Jeszce raz dzieki za KAZDA opinie dot. tematu.
 

AdamAdi

New member
Dzieki :) tak wlasnie sie najbardziej przychylam do SONY 46W4000 . Sharpy poogladalem jakos mnie nie przekonuja .
Toske ma teraz mala -32" R3500 i jest fajna i 100Hz. Tego mi brakuje w SONY i niby 8ms az . Troszke boje sie czy oby na pewno wszystko bedzie ladnie smigac na PS3

Czy ewent jest inny fajny model za 5-6k - 46" do kupienia ??

I tak sie zastanawiam - gdzie kupic ? chce pare zloty wplacic - np.1000-2000 reszte puscic sobie na 10-15rat i pojechac we wrzesniu poszalec na wakacje :)) Sklepy murowane przesadzaja z cenami (od 7200 do 7500) ale maja raty 0% . Jak uwazacie przez net jaki sprawdzony sklep ma najlepsze ceny i w porzadku system ratalny ?
 

AdamAdi

New member
Ogladam własnie tą TOSKE w sklepie internetowym za 6500 .

To w miare świezy model ? Lepszy myslicie byłaby od SONYego ?

PS gdzie byscie kupili w/w sprzety zeby miec w miare dobra cene+ w miare szybko i z ratami ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na prezentacjach - tzn. tam gdzie użytkownicy sami oglądają telewizory przed zakupem - zdecydowanie najczęściej wybierany jest JVC 47 V80 . I to nie tylko w Polsce:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=22082&highlight=42v80
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=21049&highlight=plazmy+g%F3r%B1
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=16662

P1050107.jpg


do porównania wykorzystałbym Toshibe 46 ZF 355:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=24216


Gdzie Ci mężczyźni ?
Ano teraz widać że są i to jak widać !!!
Wyrazistość i oddanie rzeczywistości wręcz wzorcowe.
031c704c14025ecdmed.jpg
.

 

AdamAdi

New member
kiki - dzieki. gdybys mial wybierac miedzy SONY 46w4000 / TOSHIBA 46ZF355 / JVC 47V80 i uzywac go:
- w pomieszczeniu gdzie pada na niego w dzien slonce
- do PS 3 i tunera cyfrowego Multimedia (C+ HD , NG HD , FILMBOX HD) , w przyszlosci kino domowe i blu ray

co bys wybral ?
jak wyglada sprawa zakupu u Ciebie ? wspolpracujesz z jakims bankiem (raty) ? w jakim woj. masz siedzibe ?

pzdr
 

piteron

Active member
Bez reklam
czy była by lepsza..............hmmmmmm
do gier pewnie różnicy za dużej by nie było
ale skalowanie,i przede wszystkim formatowanie to juz moim zdanie dużo lepiej wyglada na Toshibie,dodatkowo tryb 100Hz w przekazach sportowych a szczególnie tych SD naprawdę ma co robić:cool:
nie pisze że Sony jest zły, porównywałem 40W4000 bezpośrednio z modelem Samsunga LE-40A656,i jakoś na obu TV w przekazie SD jakość nie była godna uwagi,po prostu było widac i tyle,z kolei widząc model 40ZF355DG zawsze jest w nim coś co przyciąga wzrok,i to nie koniecznie jasność podświetlenia(Samsung) czy jakość kolorów(Sony)

dodatkowo,odpukać porównanie serwisu obu firm wypada zdecydowanie na korzyść Toshiby,nawet gdyby Sony dawało i 10 lat gwarancji,mocno bym się zastanowił czy zaufać temu serwisowi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dla mnie ważniejsza jest płynność obrazu i skalowanie. Jak pokazuje życie. jeśli osoba kupująca ma przed oczyma telewizory , też wybiera najczęściej tak
samo .
 

AdamAdi

New member
;-) czyli Panowie co ... TOSHIBA 46ZF355 czy SONY bo jednak za wyglad JVC nie. Moze to glupie ale lcd musi mi pasowac wizualnie rowniez.

SONY mi sie najbardziej podoba , JVC niestety wcale :(
Toska tez jest ładna ! SONY wyszedłby najtaniej - uczciwie mowiac czy to dobry wybor i warto kupic ten model skoro sie podoba ?
co z plynnoscia gier na PS 3 - nie powinno byc smug ?

PS przeszukuje forum i ktos pisał ze ta Tośka nie jest dla rynku polskiego ?

PS2 piteron - SONY serwis jest az tak slaby? ja nie mam zdania faktem jest ze oddalem konsole PS3 w styczniu bo nie czytala DVD i dostalem po 10dniach nowa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
te tanie są bez polskiej gwarancji - więc dobrze sprawdzaj przed zakupem - unikniesz kłopotów.
 

jagger

New member
Gwarancja to rzeczywiście ważna sprawa.
W przeciwieństwie do Toshiby i JVC firma Sony uznaje gwarancję europejską, więc to jest kolejny plus na korzyść ich modelu.
 
Do góry