Dylemat Panasonic P50UT50 czy P50GT30E

marcinr87

New member
Witam

Tak jak w temacie mam dylemat który z tych dwóch TV wybrać. Można je kupić w podobnej cenie czyli około 3600zł a nie chciałbym przekroczyć tej kwoty ponieważ jest już i tak wyższa od tej co na początku zakładałem. Bardzo dużo czytałem szukałem i ciągle nie wiem co wybrać. Myślałem jeszcze o jakiś Samsungach ale chyba nie znalazłem w przedziale 3000-3500zł nic lepszego.
Na marginesie powiem, że chyba skłaniałbym się do GT30
Proszę o pomoc.
MRM
 

Tocki

Member
pytam już o to w innym poście, kiki odpowiedział, że lepszym wyborem jest UT50. Sam się zastanawiam nad UT50, Samsung PS51E550 lub Samsung PS51D6900. Decyzje muszę podjąć do końca miesiąca
 

Mardel

New member
Wczoraj w MM widziałem obok siebie 50G30 i 50U30 - wiem że pytasz o U50 - ale jeśli znacząco nie poprawili matrycy w tym U50 w stosunku do U30 to bierz G30. Obraz na U30 w porównaniu wyglądał jak zamglony albo polany mlekiem -szczególnie widać to było przy czerni.
Sam wybieram pomiędzy 46G30 a 50UT30 i myślałem że różnica w matrycach dla takiego laika jak ja będzie niezauważalna a 4 cale to 4 cale :p
Po wczorajszej wizycie zmieniłem zdanie - różnicę widać gołym okiem nawet po wyłączeniu obu TV, U30 pozostał bardzo ciemno szary a G30 czarny.
 

lm648

Banned
Witam :) dylematy miałem podobne jak wy Panowie, w różnym przekroju od Panas v.30 po przez Sama v.E 550 i v.E6500 do LG. Generalnie rzecz biorąc jest to ta sama półka "niskobudżetowa" o podobnej jakości projekcji obrazu. Posiadająca swoje wady (G30 -buczenie znane na forum, Sam. E, LG-lustro itp.) i zalety (cena:) jakość obrazu w stos. LED itp.). Porównywałem je w salonach RTV-generalnie oświetlenie salonów "rujnuje" obraz na plazmie i czy na jednym jest tzw.mleko a na drugim TV trochę lepiej, wcale nie jest to adekwatne do warunków domowych. Biorąc pod uwagę pozytywne opinie forumowiczów i własnej obserwacji zdecydowałem się na LG50PA6500, oczywiście bez 3D i opcji internetowych ale na Euro i normalnego oglądania na pewno dobry. A więc, macie kolejną "zagwozdkę" :) Pozdrawiam
 

Mardel

New member
A mnie przekonało to do G30. Stały obok siebie, takie samo światło po wyłączeniu nawet nie miały znaczenia ustawienia obrazu.
Pytanie, czy do pokoju z oknem naprzeciw TV i do grania na PS3 kupować tego panasa 46G30 czy może LEDowego Samsunga 46EH5450
 
Do góry