duzy tv 55-70

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam Sharpa LE 830.
Brałbym Albo Sharpa 80LE645, Sharp 70le835, Panasonic 65vt50, Philips 60PFL 9607
 

Seba0406

New member
ok postanowione Sharp 70le835 Kiki na twoja odpowiedzialność :)
jak wiesz to powiedz ile on ma diod podświetlających ile segmetow
 

Seba0406

New member
Kiki przypominam się:)
a jeszcze jedno zauważyłem ze wersja angielska LC-70LE836E jest pozbawiona tuner satelitarnego DVB-S / DVB-S2 to duża strata ?
a może są jakieś inne różnice których nie zauważyłem a wiesz o nich
jak możesz to wyślij mi jaka była by cena od ciebie tego tv i jak jest z gwarancja europejska czy tylko na Polskę
Dzięki
 

Seba0406

New member
A wiesz może czy on obsługuje 4:4:4
Jak możesz to powiedz mi czy mam racje to jest mi tylko potrzebne jeżeli gram w gry na pc do filmów w mkv jest zbędne ?
Kartę grafiki mam gtx580 z mini hdmi 1.4c ale to chyba niema różnicy czy podłączone dvi czy hdmi to telewizor ma mieć 4:4:4.
 

Seba0406

New member
Miałem zamawiać już tego Sharpa LC-70LE836E
ale postanowiłem poszukać coś o nim na forum UK i jakieś angielskie test
i teraz zgłupiałem albo w Polsce macie inny tv albo to są dwa inne modele sami poczytajcie :
1) test Sharp LC-70LE836E: Full Review
Traces of clouding "Dirty screen effect" jakieś żart pomyślałem
ale moje poszukiwania tyko to potwierdziły
2)forum Sharp LC-70LE836E | AVForums.com - UK Online - Page 12
Co wy na to jakaś wadliwa seria na UK
Najgorsze jest to ze teraz to on jest w tej samej cenie co ten KDL-65HX923 z 5 letnia gwarancja 2 pary okularów i kamera oczywiście w zestawie.
A najlepsze jest to ze to ja miałem kupić nowy tv a powiedziałem ojcu o tym Sony a on lubi Sony i zamówił i już ma w domu jutro jadę testować.
Kto ma z was takiego Sharpa LC-70LE835E niech da znać czy coś takiego zauważyli.
 
Ostatnia edycja:

Seba0406

New member
Normalnie jest lipa chyba jakaś wadliwa seria przeczytałem to całe angielskie forum i ludzie oddawali do sklepu wymieniali i to samo.
Kiki a miałeś odczynienia z tym Sony na co mam zwrócić uwagę jak będę u ojca.
Kurcze dobra cena tego Sony 2499 funtów 5 lat gwarancjii
 
Do góry