Duży tani TV do baru

Tomasz.Bar

New member
Witam, prowadzę bar, pizzerie i ostatnio po 10 latach służby padł mój poczciwy 32" Haier. Szukam jakiegoś taniego jak największego TV odpowiedniego do tego celu. Chodzi głównie o oglądanie meczy, walk i ogólnie sportu. Na alledrogo znalazłem dwa ciekawe modele wg mnie przynajmniej, są to :
LG 55LN575S
Samsung 46H5303
Oba te tv mają opcje smart czego nie potrzebuje raczej w karczmie, ale może być bo większość już jednak to ma. Bardziej odpowiada mi lg ze względu na przekątną.
Budżet to takie 1600zł.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taki tv do knajp kupuje się bardzo prosto, idziesz do pierwszego lepszego dużego sklepu i bierzesz to co świeci jasno/intesywnie (pośród innych), ma dobre kąty i największą przekątna na jaką Cię stać.
Jak tv w sklepie stoi nisko, to poproś obsługę żeby postawiła na najwyższej półce (w knajpie będzie wisiał wysoko) i oceń ew. zniekształcenia w obrazie (kąty pionowe/boczne) biorąc pod uwagę faktyczne miejsce z jakiej będą oglądać goście którzy siedzą z boku.

W każdym jednym tv musisz także sprawdzić tryby dynamiczne obrazu (w praktyce), czyli maksymalna jasność/kontrast. To jest absolutna podstawa i da Ci ew. rezerwę.
Jak nie masz faworyta, to nie kupuj w ciemno przez internet.
Ps. Plazma kompletnie się nie nadaje.
 

Tomasz.Bar

New member
Ale taki no name czy lepiej jakiegoś np LG 43LF510V? Albo jakiegoś samsunga czy Panasonica? No nameów się boje chyba no ale jak polecicie to mógłbym się zastanowić. Bo Haier działał 10 lat :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masz gwarancje? Masz. W czym problem ; )
Wstaw się w rolę klienta i kup taki, przy którym klient miło spędzi czas.
Dlaczego nie uderzysz do sklepu na rekonesans i nie ocenisz okiem klienta?
 

bluray

Banned
Kasy nie masz więc nad czym się zastanawiasz ?
Masz 24 miesiące gwarancji ustawowej.

Przy takim budżecie to bym radził 32" SAMSUNG.
 
Do góry