Duża plazma na prezent:)

PanImprezka

New member
Witam wszystkich

dawno nie używałem forum i musiałem zarejestrować nowego nicka.

Potrzebuję na dniach kupić na prezent dla taty nowy telewizor plazmowy.

Aktualnie ogląda kuro 5090 - dobrze by było dobrać coś lepszego, ale nic się nie stanie jeśli będzie obraz porównywalny...

wielkość to min 60" , widziałem dwa modele Panasonica 65" w miarę przystępnej cenie , ale czy nie będzie to przepaść jakościowa?

ostatni raz czytałem forum ponad rok temu, jeśli wyszło jakieś obiecujące lcd led to proszę również o sugestie,czasu mam mało, telewizor na piątek musi stać owinięty we wstążkę dlatego pozwoliłem sobie napisać nowy temat zamiast czytać forum całe...

nie zależy mi na 3D, nie zależy na głosnikach...oglądamy raczej w oświetlonym salonie z odległości 3-4m głownie sport z platform cyfrowych,często w HD.

zapraszam do pomocy:)
 

bojki

Member
czesc,
wiele osob, sie pewnie ze mna zgodzi, ze jezeli nie masz ograniczen $$, a pewnie nie masz:) to kup nowego Panasa VT50 65cali
Pozdrawiam
 

fluid

Banned
jasne -kup Panasa vt50 za 20 tys ktory na chwile obecna jest jeszcze nie dost w Pl. ha ha ! Ale poradziles .normalnie -Bravoooooooooo
 

bojki

Member
jasne -kup Panasa vt50 za 20 tys ktory na chwile obecna jest jeszcze nie dost w Pl. ha ha ! Ale poradziles .normalnie -Bravoooooooooo

bedzie dostepny od maja
a jezeli facet chce kupic dobry sprzet i to 65cali to musi sie liczyc z wydatkiem. Moze oczywiscie wybrac VT30, ktory jest rowniez b.dobrym wyborem.
Osobiscie jednak, wybralbym VT50, jest ladniejszy:)

o $$ nie rozmawiamy w tym przypadku:)
 

PanImprezka

New member
nie mam czasu do maja:( vt30 jest brana pod uwage, jak z technologia lcd,led ? czy cos sie zmienilo od zeszlego roku i moze warto sie zainteresowac tym tematem?
 

don111

Banned
nie mam czasu do maja:( vt30 jest brana pod uwage, jak z technologia lcd,led ? czy cos sie zmienilo od zeszlego roku i moze warto sie zainteresowac tym tematem?
są godne uwagi telewizory LED, ale nie ma nic sensownego w rozmiarze 60'+, jest Samsung 60D8000 ale to nie jest klasa VT30, podobnie Sharp 60LE830
z 55' jest Sony HX920, LG 55LW980, Toshiba ZL1, Philips 9706 (ten nie wiem czy jest osiągalny w tym rozmiarze)
 

fluid

Banned
vt30 to nr 1 w 2011 roku pod wzgl.jakosci obrazu i raczej watpliwe jest aby na ta ta chwile na Pl rynku bylo dost podobne cudo tak ze bierz vt30 tym bardziej ze czasu masz niewiele ;p

A co do vt50 to sam czekam na testy,porownania i jak tylko wypadnie Tip Top to biore z miejsca - przeraza mnie tylko ta cena za 65 " i nie biega tu o kwestie stac-nie stac mnie....,kaman o to ze to delikatne przegiecie wydac tyle na tv he he
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na dziś skorzystałbym z prezentacji w domu,. W tej klasie to powinien być obowiązek. I zestawiłbym :
Panasonica 65VT30 , Sharpa full led 70le 835.
Nikt lepiej nie wybierze jak właściciel we własnym domu.

Cena nowej 65VT50 powinna być zjadliwa. Też czekam na jakość.
 
Do góry